Wyszukiwałeś:

7

. Znaleziono 8692 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 7

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 7 s7 E77

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8692 wszystkich):

Mazda CX-7 już w produkcji

Wczoraj (20 lutego) rozpoczęta została produkcja nowego modelu Mazda CX-7 wfabryce Ujina No. 2 (U2) niedaleko Hiroszimy. Auto przeznaczone będzie tylko narynek północnoamerykański.

 

BMW Hydrogen 7

Luksusowa limuzyna BMW seria 7 będzie pierwszym modelem, który napędzanybędzie paliwem wodorowym. Prezentowany w Paryżu koncept powinien już byćostatnim etapem przed wdrożeniem go do seryjnej produkcji.

 

Modernizacja drogi krajowej Nr 7 Rabka - Chyżne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację drogi krajowej Nr 7 na blisko 35-kilometrowym odcinku Rabka -Chyżne wraz z poprawą odwodnienia i przebudową istniejących obiektówmostowych. Wartość kontraktu to 212.758.264,74 złotych brutto.

 

Książę Albert w BMW Hydrogen 7

Podczas uroczystego otwarcia wystawy Ever Monaco poświęconej ochronieśrodowiska Książę Albert II otrzymał kluczyki do zasilanego wodorem BMWHydrogen 7.

 

Mazda CX-7: Definicja crossovera

Choć o crossoverach zwykło się mawiać, iż stanowią połączenie kilku klassamochodów, to jednak najbliżej jest im do aut pokroju SUV-ów,czyli takich, którymi nie strach zjechać z utwardzonej drogi. Jakiejednak są naprawdę crossovery? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzieMazdy CX-7, jednego z najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli tego nurtu,jaki jest obecnie dostępny na rynku.

 

Mazda CX-7 po liftingu i z dieslem

Zaprezentowana na wystawie we Frankfurcie Mazda CX-7 po faceliftingu trafiawłaśnie do sprzedaży na polskim rynku. I co niezwykle ważne, będzie też dowyboru z silnikiem wysokoprężnym.

 

Mazda CX-7 jako "ciężarówka"

Mazda CX-7 jest kolejnym modelem w portfolio Mazdy na polskim rynku,który będzie oferowany w wersji z kratką umożliwiającą pełneodliczenie podatku VAT.

 

Mazda CX-7 2.2 Diesel: Coś za coś

Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania czy Polska - od momentu swojegodebiutu w październiku 2007 roku Mazda CX-7 nie potrafiła rozjeździćwystarczająco swojego miejsca praktycznie w żadnym kraju Starego Kontynentu.Nie potrafiła, bo Europa zakochana jest w autach z silnikami Diesla, a takiegojapoński samochód nie miał na wyposażeniu. Jakiś czas temu sytuacjasię jednak zmieniła.

 

Nowe BMW Serii 7 wystartowało!

Maszyny w fabryce BMW w Dingolfing ruszyły - produkcja szóstej generacji największej limuzyny marki rozpoczęta. Nowe BMW Serii 7 jest lżejsze, bardziej komfortowe, oszczędniejsze i lepiej wyposażone.

 

Historia BMW Serii 7 - klasa biznes po bawarsku

Nowe BMW Serii 7 miało niedawno swój huczny debiut. Najświeższalimuzyna z Monachium tradycyjnie wprowadziła kilka nowości do segmentu, a mywspominamy co oferowały wszystkie poprzednie "siódemki".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021