Wyszukiwałeś:

74

. Znaleziono 515 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 74

Spróbuj też wyszukać: 764

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 515 wszystkich):

Droga 74 pilnie potrzebna

Budowa drogi ekspresowej nr 74 znalazła się w "Harmonogramie budowyautostrad i dróg ekspresowych na lata 2007-2013". "Trzebazrobić wszystko, aby przyspieszyć tę niezwykle ważną dla regionuinwestycję" - Włodzimierz Wójcik, wojewoda świętokrzyski.

 

Bezpieczniej na DK 74

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu remontu odcinka drogi krajowej nr 74 Kielce –Cedzyna. Inwestycja była odpowiedzią na starania mieszkańców Cedzyny,domagających się poprawy bezpieczeństwa.

 

Ruszyła budowa wschodniej wylotówki z Kielc DK 74

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty zaczęła się 17 czerwca 2009 budowaWylotu Wschodniego drogi ekspresowej nr 74 z Kielc w kierunku Lublina iRzeszowa. Prace rozpoczęły się w miejscowości Cedzyna przy moście. WylotWschodni to inwestycja ważna nie tylko dla kierowcówpodróżujących drogą 74, ale i mieszkańców Kielc. Nowa drogaekspresowa zastąpi bowiem zatłoczoną i zniszczoną obecną wylotową ulicęSandomierską.

 

Rozstrzygnięto przetargi na przebudowę dróg krajowych nr 74 i 82

Rozstrzygnięto dwa przetargi dotyczące poprawy bezpieczeństwa na dwóchodcinkach dróg krajowych (DK 74 i DK 82) na Lubelszczyźnie. Pracepotrwają najpóźniej do końca listopada 2010 roku.

 

Obwodnica Kraśnika w ciągu DK 74 oddana

9 listopada pierwsi kierowcy przejechali obwodnicą Kraśnika zbudowaną wciągu drogi krajowej nr 74 omijając centrum miasta. Inwestycję zrealizowano wczasie 19 miesięcy, zgodnie z podpisaną umową. Całkowity koszt realizacjiprojektu wynosi  ok. 115,5 mln zł, z czego maksymalna wartośćdofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego took. 105 mln zł. W przyszłości obwodnica Kraśnika zyska połączenie zplanowaną drogą ekspresową S19.

 

Zmiany na DK 74 w Łagowie

Poważna zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 74 Kielce– Opatów z drogą wojewódzką nr 756 w Łagowie planowanajest pod koniec kwietnia. Skrzyżowanie zostanie zastąpione przez małe rondo,a kierowcy jadący drogą krajową nr 74 nie będą już mieli pierwszeństwaprzejazdu.

 

Zmiana organizacji ruchu na DK 74

Od 19 września 2012 planowana  jest zmiana organizacji ruchu w obrębiekieleckiego skrzyżowania drogi krajowej 74 (ulica Łódzka) z ulicąZakładową.  Zmiana organizacji ruchu związana jest z koniecznościąprzeprowadzenia niezbędnych robót przy budowie węzła wKostomłotach  w ramach inwestycji, jaką jest budowa kieleckiejobwodnicy  w ramach drogi ekspresowej S7.

 

Bezpieczniej na drodze nr 74 w świętokrzyskim

Kierowcy mogą bezpiecznie wjechać na drogę krajową nr 74 z drógpodporządkowanych w Mniowie. Od dzisiaj działa tam nowa sygnalizacjaświetlna. Zmieniona została także organizacja ruchu w obrębie 7 skrzyżowańz drogą nr 74 na kilkukilometrowym odcinku Rozgół - Mniów.

 

Na DK nr 74 w Woli Jachowej bez utrudnień

Kierowcy mogą jeździć bez utrudnień nowym mostem w Woli Jachowej w ciągudrogi krajowej nr 74. Będą jeszcze prowadzone prace związane zrozbiórką tymczasowego mostu jednak wpłynie to tylko na ograniczenieprędkości. Całe przedsięwzięcie zakończy się w pierwszym kwartaleprzyszłego roku.

 

Remont krajowej 74 w Radlinie

Rozpoczęły się prace remontowe na 3,2-kilometrowym odcinku drogi krajowej nr74 w Radlinie w województwie świętokrzyskim. Utrudnienia dlakierowców potrwają do końca października.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021