Wyszukiwałeś:

751

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 751

Spróbuj też wyszukać: droga wojewódzka nr 751 mapa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

Volkswagen Golf: Za nowy

5 Trudno ocenić całkowitą nówkę.

 

Wątek na forum: Sposoby poprawy bezpieczeństwa na drogach

A ja uważam, że za jazde po pijanemu powinna grozic dożywotnia konfiskata prawa jazdy. Just like that: nie uważałeś jak robiłeś, rób jak uważasz. Ani apele ani akcje z krzyksiem 'holo' holowczycem nie pomagaja wiec po co tracic pieniadze jak spoleczenstwo, ktore nie kuma przekazu. Zabrac ...

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Obwodnica Nowej Słupi zaopiniowana

Dwa kilometry długości będzie miała planowana do budowy obwodnica NowejSłupi. Zarząd Województwa Świętokrzyskiego zaopiniował wnioseklokalizacyjny, co pozwoli na uruchomienie dalszego procesu inwestycyjnego.

 

Wyremontowano odcinek DW 753

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował ooddaniu do użytku prawie 10 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 753 WolaJachowa – Huta Nowa. W uroczystości odbioru drogi wziął udziałwicemarszałek Zdzisław Wrzałka.

 

Miliony na świętokrzyskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował opodpisaniu pierwszych pre-umów na realizację projektów drogowychw ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Łączna wartość pięciu zadań,dotyczących dróg wojewódzkich, to blisko 250 mln zł.

 

Remont DW 751 w Nowej Słupi

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował owydaniu pozytywnej opinii dotyczącej decyzji lokalizacyjnej dla modernizacjidrogi wojewódzkiej nr 751 przebiegającej przez miejscowość NowaSłupia.

 

Świętokrzyskie: bezpieczniej na DW 751

W Dąbrowie Górnej (gm. Bodzentyn woj. świętokrzyskie) oddany zostałdo użytku przebudowany prawie 3– kilometrowy odcinek drogiwojewódzkiej nr 751 Suchedniów – Ostrowiec, międzymiejscowościami Dąbrowa Górna i Dąbrowa Dolna.

 

Budują obwodnicę Nowej Słupi

W listopadzie ruszyła budowa drogi nr 751 z Nowej Słupi do OstrowcaŚwiętokrzyskiego wraz z obwodnicą Nowej Słupi. To największa inwestycjaŚwiętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, którapochłonie ponad 81 mln zł.

 

Obwodnica wokół Nowej Słupi

Obwodnica wokół Nowej Słupi jest już oficjalnie otwarta. Bezkolizyjniei szybko można dojechać drogą wojewódzką z Kielc do OstrowcaŚwiętokrzyskiego. Inwestycja obejmowała rozbudowę drogi wojewódzkiejnr 751 na odcinku Nowa Słupia – Ostrowiec Świętokrzyski wraz z budowąobwodnicy Nowej Słupi. To największa w tym roku inwestycja drogowa w regionie.Kosztowała około 80 mln zł  i była współfinansowana ześrodków unijnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022