Wyszukiwałeś:

752

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 752

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Odświeżona Thalia

16mln Euro. Dużo kasy, ale samochód jak był tak jest, każdy widzi. Po prostu wzrok poraża. ~Greg1

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

35 krajów, w 4 tygodnie za 752 euro

Rodzinny tour przy pomocy Skody Roomster dobiegł końca. Gerhard Plattner,kierowca który miał za zadanie jak najmniejszym kosztem zwiedzić Europępowrócił już po czterech tygodniach do Mlada Boleslav. Rezultat jegowycieczki to 35 krajów europejskich za 752 euro.

 

Wyremontowano odcinek DW 753

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował ooddaniu do użytku prawie 10 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 753 WolaJachowa – Huta Nowa. W uroczystości odbioru drogi wziął udziałwicemarszałek Zdzisław Wrzałka.

 

DW 752 Górno - Krajno po przebudowie

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował ooddaniu do użytku zmodernizowanego, 6 km odcinka drogi wojewódzkiej nr752 z Górna do Krajna. Jest to kolejna inwestycja drogowa zrealizowanaprzez Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach.

 

Miliony na świętokrzyskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował opodpisaniu pierwszych pre-umów na realizację projektów drogowychw ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Łączna wartość pięciu zadań,dotyczących dróg wojewódzkich, to blisko 250 mln zł.

 

47 milionów na świetokrzyskie drogi

47 mln zł wyniesie dofinansowanie do modernizacji kolejnych odcinkówświetokrzyskich dróg wojewódzkich. Przebudowane zostaną m.in.przejście przez Świętą Katarzynę i ulica Lubelska w Sandomierzu.

 

Wątek na forum: Białoruski MAZ na Euro4 i Euro5

Brawo! MA3 to na pewno skrót od Minsk Automobile Plant! Super!!! Dawno się tak nie uśmiałem. Ludzie! Piscie po ludzku a nie przewalajcie "na żywca" z angielskojęzycznych serwisów informacyjnych. Czy tak trudno było napisac Władimir zamiast Vladimir??? ~Piotrek.US

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022