Wyszukiwałeś:

783

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 783

Spróbuj też wyszukać: 965

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

 

Wątek na forum: Nowa Honda CR-V na horyzoncie

Toż to wypisz wymaluj Chevrolet Captiva zarówno na zewnątrz jak i w środku. Praktycznie różnią oba samochody tylko drobne elementy stylistyczne i tylne światła. ~iwan

 

Będą lepsze drogi na południu

Świętokrzyskie poprzez wspólne projekty z regionem małopolskim dążydo poprawy dróg na południu regionu. Przez realizację inwestycjicałościowo, w obu województwach jednocześnie jest szansa, żeprzebudowane zostaną najważniejsze drogi łączące oba województwa.

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Obwodnica w programie

Projekt budowy obwodnicy Olkusza trafił na listę kluczowych projektówMałopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który będzierealizowany w latach 2007-2013.

 

Gotowy odcinek DW 783

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował, że 8stycznia bieżącego roku oddano do użytku zmodernizowany odcinek drogiwojewódzkiej nr 783. W uroczystości wziął udział wicemarszałek,Roman Ciepiela.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Za kilka lat obwodnica Miechowa

Już za kilka lat kierowcy będą mogli korzystać z nowej obwodnicy Miechowa,która powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 783 (woj.małopolskie).

 

Obwodnica Olkusza za dwa lata

Ruszyła budowa obwodnicy Olkusza. Inwestycja kosztować będzie 26 mln zł., zczego ponad 22 mln zł dołożyła Unia. Zakończenie inwestycji planowane jestjuż za dwa lata.

 

Obwodnica Olkusza otwarta

Zakończył się I etap budowy obwodnicy Olkusza w ciągu drogiwojewódzkiej nr 783. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo i komfortpodróżowania oraz wpłynie na rozwój gospodarczy Olkusza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022