Wyszukiwałeś:

79

. Znaleziono 466 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 79

Spróbuj też wyszukać: 78 11 75

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 466 wszystkich):

Przebudowa DK nr 79

Planowana jest modernizacja drogi krajowej nr 79, na odcinkuPiaseczno-Góra Kalwaria, wraz z budową obwodnicy Góry Kalwarii, wciągu dróg nr 50 i 79. W tej chwili trwają prace projektowe ainwestycja powinna być zrealizowana do połowy 2011 roku.

 

Nowa nawierzchnia na DK 79

Oddano do użytku zmodernizowany odcinek drogi krajowej nr 79 w Nowym Korczynie.Jest to jeden z dziewięciu fragmentów dróg krajowych wwojewództwie świętokrzyskim, które uzyskały w ubiegłym rokunową nawierzchnię. Remont kosztował 2,5 mln zł.

 

30 mln zł na remont DK 79 Połaniec - Osiek

Podpisano umowy na odnowy nawierzchni drogi krajowej 79 na odcinku Połaniec– Osiek i na przejściu przez sam Połaniec. Łącznie dwie inwestycjepochłoną około 30 milionów złotych.

 

DK 79 poczeka na remont

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odwołała przetarg naremont drogi krajowej numer 79 na odcinku od Kozienic do Ryczywołu. Remontzostał zdjęty z planu finansowego na 2010 rok. Według oficjalnego pismadyrekcji, wystąpiły istotne okoliczności powodujące, że prowadzeniepostępowania nie leży w interesie publicznym, czego nie można byłowcześniej przewidzieć.

 

Chorzów otrzyma dofinansowanie na przebudowę DK 79

Chorzów otrzyma prawie 26 mln zł dofinansowania na przebudowę drogikrajowej nr 79 ulicy Katowickiej w Chorzowie wraz z estakadą na odcinku odskrzyżowania z ulicą Konopnickiej do skrzyżowania z ul. Metalowców.Planowany całkowity koszt wykonania projektu przekracza 30,5 mln zł.

 

Będzie nowa nawierzchnia DK 79 Sandomierz – Złota

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradotrzymał pieniądze na wyremontowanie drogi krajowej nr 79 Sandomierz –Złota w ramach usuwania szkód powodziowych. Dziewięć firm złożyłooferty w przetargu na remont tego odcinka.

 

Uważniej na drogach krajowych 77 i 79 w Sandomierzu

Po ulewnych opadach deszczu kierowcy moga napotkać utrudnienia na drogachkrajowych  nr  77 (Lipnik – Sandomierz – Stalowa Wola) inr 79 (Warszawa – Sandomierz  - Kraków).

 

DK 77 i 79 w Sandomierzu w remoncie

Rusza remont około 2,5-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 77 w Sandomierzuza pieniądze na usuwanie skutków powodzi. Remonty dwóchodcinków DK 79 juz trwają.

 

Debatowali nad zmianą przebiegu DK 79

22 września br. w Urzędzie Miasta Chorzów odbyła się konferencjaprasowa dotycząca zmiany przebiegu DK 79 i budowy obwodnicy Chorzowa. Praceprojektowe potrwają do końca roku.

 

Będzie objazd w Ożarowie na DK 79

Jadący drogą krajową nr 79 od jutra muszą się liczyć z utrudnieniami wOżarowie. Przez kilka kolejnych dni prowadzone będą tam robotywodno-kanalizacyjne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022