Wyszukiwałeś:

933

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 933

Spróbuj też wyszukać: 780

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Droga Wojewódzka 933 za 72 mln

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował orozpoczęciu modernizacji drogi wojewódzkiej nr 933 na blisko 26 kmodcinku z Brzeszcz do Chrzanowa, wraz z budową wiaduktu nad torami klejowymi wKroczymiechu.

 

Oświęcim: Koniec remontu DW 933

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował, że podkoniec grudnia 2007 roku oddano do użytku 1,5 km odcinek drogiwojewódzkiej nr 933 w Oświęcimiu (ulica Legionów).

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

DW 933 w Pszczynie z poślizgiem

Powódź opóźniła w Pszczynie budowę przejazdu pod toramikolejowymi, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 933. Jak informuje ZarządDróg Wojewódzkich w Katowicach, Budimex-Dromex SA wystąpił oprzesunięcie terminu zakończenia prac do 2 sierpnia br. Pierwotnie terminzakończenia budowy ustalony był na 30 czerwca br. Zarząd Dróg poanalizie sytuacji przychylił się do wniosku wykonawcy.

 

DW 933 w Pszczynie prawie gotowa

Otwarty dla ruchu został kolejny, wyremontowany odcinek ul. Bielskiej wPszczynie. Możliwy jest już przejazd ul. Bielską od ronda na skrzyżowaniuBielskiej z Korfantego i Cieszyńską (DW 939) do skrzyżowania z ul.Władysława Jagiełły. Remont całej ul. Bielskiej ma zakończyć się wgrudniu.  Inwestycja jest ważna dla miasta. Po raz pierwszy Pszczyna mabezkolizyjny przejazd przez ruchliwą linię kolejową.

 

DW 933: Bielska w Pszczynie otwarta

Otwarto dla ruchu wyremontowaną ul. Bielską w Pszczynie (fragment DW 933).Kosztem ok. 70 mln złotych miasto zyskało nowoczesną arterię komunikacyjną.Dodatkowo trwa projektowanie północnej obwodnicy miasta. Po jejukończeniu, ruch samochodowy w kierunku wschód-zachód będziedużo płynniejszy.

 

Wiadukt w Jastrzębiu Zdroju od nowa

Niemal 21 mln zł będzie kosztowała przebudowa wiaduktu wraz z drogamidojazdowymi w ciągu drogi nr 933 w Jastrzębiu Zdroju. Planowane zakończenieprac to maj 2013 roku. Prace wykona Skanska.

 

Budowa obwodnicy Pawłowic przypieczętowana

Pod­pi­sa­no umowę na bu­do­wę ob­wod­ni­cyPaw­ło­wic. Obwod­ni­ca łą­czyć się bę­dzie odza­cho­du z wy­bu­do­wa­ną przez mia­stoJa­strzę­bie-Zdrój nową drogą DW 933, a jej wschod­niwylot z DK 81.

 

Budowa obwodnicy Oświęcimia ruszy na wiosnę

Wczoraj podpisano umowę na budowę obwodnicy Oświęcimia. Pięciokilometrowadroga łącząca drogę krajową nr 44 z drogą wojewódzką nr 933powstanie do 2017 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022