Wyszukiwałeś:

a4

. Znaleziono 2432 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a4

Spróbuj też wyszukać: audi a4 a4 b6 autostrada A4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2432 wszystkich):

A4 - najdłuższe schody Europy po remoncie

Około 163 mln euro kosztował oddawany właśnie do użytku przebudowanyodcinek autostrady A4 Wrocław - Krzywa. Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcieosi drogowej Dolnego Śląska.

 

A4 Zgorzelec - Krzyżowa już w listopadzie?

Początkowy odcinek autostrady A4 ze Zgorzelca do Krzyżowej zgodnie z planem mazostać oddany do użytku już w listopadzie bieżącego roku. Problem polegajednak na tym, że w czasie realizacji inwestycji pojawiły się liczne problemypowodujące opóźnienia. Aktualny stan zaawansowania prac teoretyczniepozwala drogowcom zmieścić się w czasie. Czy aby na pewno?

 

Audi A4: Prymus

Audi A4 z silnikiem 2.0 TDI jest jak szkolny prymus. Gładko zaczesana fryzura,wyprasowany mundurek, a w dzienniczku same piątki. I jak tu się do czegośprzyczepić?

 

Czy warto kupić: Audi A4 [B5] (1995-2001)

Produkowane od 1995 roku Audi A4 na rynku wtórnym jest prawdziwym hitem.To właśnie za kierownicą tego modelu z Ingolstadt bardzo chętnie widziałobysię wielu Polaków. Jednak nie ma róży bez kolców.

 

Problemy z budową A4. Tarnów-Dębica bez wykonawcy.

Możemy zapomnieć o tym, że na początku przyszłego roku przejedziemyautostradą A4 z zachodu na wschód. Termin oddania podkarpackiego odcinkaautostrady A4 Tarnów – Dębica opóźni się co najmniej orok. Problemem, podobnie jak przy innych inwestycjach autostradowych, sąproblemy finansowe wykonawcy, żądanie zwiększenia wartości kontraktu o 200mln złotych i ostatecznie zerwanie umowy. 

 

Heilit - Woerner będzie kontynuował budowę A4 Tarnów - Dębica

Lada dzień rozpoczną się przerwane prace przy budowie autostrady A4Tarnów - Dębica. GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą firmąHeilit-Woerner Budowlana o wartości 981,5 mln zł. Planowany termin oddaniacałej autostrady A4 na Podkarpaciu to 2014 rok.

 

Budowa A4 z poślizgiem

Budowa autostrady A4 na Podkarpaciu znowu się opóźnia. Chodzi o blisko45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, który miał byćoddany do końca tego roku, a obecnie nie ma wykonawcy. Po zerwaniu umowy zfirmą Polimex-Mostostal, drogowcy szykują przetarg na kontynuację budowy tegoodcinka.   

 

Dobre wiadomości z budowy A4

Budowa ostatniego odcinka autostrady A4 na Podkarpaciu wreszcie rusza. Chodzi oblisko 45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, którymiał być oddany jeszcze w ubiegłym roku, ale przez zaniedbania iopóźnienia wykonawcy konieczne było ponowne rozpisanie przetargu.Dobrą wiadomością jest też ta, że jeszcze w tym roku będzie oddany odcinek z Tarnowa do Dębicy.

 

Audi A4 ? będzie kolejny hit?

Nowe Audi A4, czyli flagowy produkt z Ingolstadt, który ma w sobiewszystkie najnowsze rozwiązania techniczne całego koncernu VAG. Zmianystylistyczne to kosmetyka, ale nie możemy mówić o liftingu, gdyż tocałkowicie nowa generacja z fabrycznym oznaczeniem B9. Dilerzy już zacierająręce i czekają na otwarcie zamówień.

 

Nowe Audi A4 ? wstęp do jazdy autonomicznej

Na rynku zadebiutowało nowe Audi A4. To całkowicie nowa generacja, mimo że z zewnątrz auto wygląda jak po mocnym faceliftingu. Najnowsze A4 jest naszpikowane gadżetami, bardzo dobrze się prowadzi i serwuje namiastkę autonomicznej jazdy w korku. Sprawdź czy znaleźliśmy wady nowego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021