Wyszukiwałeś:

asx

. Znaleziono 173 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: asx

Spróbuj też wyszukać: mitsubishi asx sportage outlander

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 173 wszystkich):

Mitsubishi ASX - znamy ceny

Znana jest już cena i lista wyposażenia najnowszego crossovera markiMitsubishi. Mitsubishi ASX, którego można już zamawiać w salonachjapońskiej marki, kosztować będzie od 67,7 tys. zł.

 

Mitsubishi ASX jak świeże bułki

W polskich salonach debiutuje właśnie produkowany w Japonii crossoverMitsubishi ASX. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży zebrano ponad900 zamówień na to auto. We wszystkich placówkach dilerskich spodznaku Trzech Diamentów na klientów czekają już samochodytestowe.

 

Mitsubishi ASX z pełnym odliczeniem VAT

Oficjalny importer samochodów Mitsubishi w Polsce - firma MMC Car Poland- wprowadza do sprzedaży swój najnowszy model - Mitsubishi ASX 4WD z 4osobową homologacją ciężarową.

 

Mitsubishi ASX: Outlander w wersji light

Zadanie przed jakim stanął nowy crossover Mitsubishi było jasne. ASX maspenetrować niszę, w której od kilku lat świetnie radzi sobie NissanQashqai. Przy okazji licząc na to, że uda mu się delikatnie utrzeć nosarodzimemu rywalowi.

 

Mitsubishi ASX w wersji Ralliart

W polskich salonach Mitsubishi pojawił się model ASX w wersji Ralliart, wktórej po raz pierwszy pojawiła się automatyczna przekładnia oraz2,2-litrowy diesel o mocy 150 koni mechanicznych. Nie zabrakło równieżdodatkowych elementów wyposażenia i dodatków z logo Ralliart.

 

Mitsubishi ASX: Pogromca krawężników

Od kilku lat można zanotować przybierający na sile, ale zupełnieniezrozumiały trend dotyczący samochodów typu crossover. Jednym ztakich rynkowych fenomenów jest właśnie Mitsubishi ASX, czyli modelktóry wygląda trochę jak mieszanka Colta i Lancera z podwyższonymprześwitem.

 

Nowy, oszczędny turbodiesel w poprawionym Mitsubishi ASX

Popularny mały crossover Mitsubishi ASX wzbogacił się o nową wersję silnikową. Przy okazji premiery nowego napędu Japończycy wprowadzili w aucierównież kilka innych poprawek.

 

Wątek na forum: sprawdzajcie poziom oleju w ASX 2.0 D

Przestrzegam wszystkich użytkowników ASX w wersji diesel o regularne sprawdzanie pozimou oleju!! W szczególności przestrzegam tych użytkowników którzy przez okres zimowy wykonują krótkie trasy, tzn dziennie od 5-15 km !!! A o to krótka historia: Mój teśc zakupił nowego ASX v2.0 D w sierpniu ...

 

Mitsubishi ASX po face liftingu

Mitsubishi ASX przeszło gruntowny face lifting. Mocno zmieniony wygląd maosłodzić oczekiwanie na nowy model.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023