Wyszukiwałeś:

autostrada

. Znaleziono 1967 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada

Spróbuj też wyszukać: autostrada a4 autostrada a1 mapa samochodowa autostrady droga szybkiego ruchu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1967 wszystkich):

Kiedy autostradą A2 do Świecka?

Autostrada Wielkopolska S.A. poinformowała, że jest przygotowana do realizacjiautostrady A2 na 105-kilometrowym odcinku Nowy Tomyśl - Świecko.„Wierzymy, że jesteśmy na finiszu uzgodnień ze stroną rządowąpodstawowych kwestii, tak by móc rozpocząć budowę autostrady A2 do Świeckaw nadchodzącym roku 2007” – powiedział Andrzej Patalas, prezeszarządu spółki Autostrada Wielkopolska S.A.

 

Autostrada Wielkopolska wybuduje A2 do granicy

Zakończyły się negocjacje prowadzone między stroną publiczną ispółką Autostrada Wielkopolska, które dotyczyły budowyautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka. Firma ma wybudować ten odcinektrasy za blisko 1,3 mld euro. Praco powinny zakończyć się pod koniec 2011roku.

 

Autostrada A2 do remontu

Od 1 kwietnia remontowany jest  4-kilometrowy odcinek autostrady A2 zNowego Tomyśla do Poznania. Kierowcy będą poruszać się tylko jednąjezdnią ale opłaty za przejazd z autostrada pozostają bez zmian. Utrudnieniapotrwają niemal do końca roku.

 

Autostrada do stolicy

Trzy lata przed mistrzostwami Europy wiadomo, że wszystkich planowanychinwestycji w Warszawie nie uda się zrealizować, ale autostrada dotrze dostolicy.

 

Autostrada A2 z Łodzi do Warszawy ma być gotowa na EURO 2012

Budowa autostrady A2 z Łodzi do Warszawy na terenie województwałódzkiego oficjalnie rozpoczęta. - Autostrada A2 ma połączyć dwabardzo ważne miasta w Polsce - stolicę i Łódź. Tak naprawdę jest tojednak droga do Europy. Autostrada A2 ma służyć kibicom, którzy będąprzyjeżdżać do stolicy na otwarcie mistrzostw Europy w 2012 roku - zapewniłminister Cezary Grabarczyk. Budowa całej trasy wyniesie ponad 3,2 mld zł.

 

Cała autostrada A4 na Podkarpaciu w budowie

Już cała autostrada A4 na Podkarpaciu może być budowana. WojewodaPodkarpacki wydał ostatnią wymaganą decyzję zezwalającą na realizacjęautostrady dla ponad 4-kilometrowej sekcji odcinka autostrady A4Radymno-Korczowa, przy granicy z Ukrainą. Dla pierwszej sekcji liczącej 16,8km decyzję ZRID wydano 13 grudnia 2010r. Prace są już tam prowadzone.

 

Stalexport Autostrada Małopolska zapłaci karę za nieuczciwe ceny

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska narzucała nieuczciwe ceny zaprzejazd Autostradą A4. Sąd Apelacyjny oddalił dziś odwołaniekoncesjonariusza A4. Utrzymana została również kara finansowanałożona na spółkę — 1,3 miliona zł – poinformowałUrząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

 

DW 214 ? niedokończona autostrada do Łeby

Bez ostrych zakrętów, długie proste, a po drodze prawie żadnychzabudowań. Część drogi wojewódzkiej nr 214 z Warlubia do Łeby toniedokończona, przedwojenna autostrada.

 

Autostradą A2 wygodnie i szybko do Europy!

- Będzie to najdłuższa w Polsce i najnowocześniejsza trasa autostradowaspełniająca marzenia Polaków o swobodnym dostępie do sieci autostradeuropejskich. (...) Termin oddania autostrady do użytku wynikający z umowy zrządem to maj 2012 r., ale my stajemy na głowie, żeby kierowcy moglipodróżować do Świecka już pod koniec tego roku – zapowiadałAndrzej Patalas, prezes zarządu Autostrada Wielkopolska S.A. II. Wykonawcasłowa dotrzymał. Już od czwartku 1 grudnia do ruchu oddany zostanie odcinekautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka o długości 105,9 km. Dodatkowooznacza to, że przez pierwsze sześć miesięcy nowym odcinkiempodróżowac bedziemy bezpłatnie.

 

Autostrada A2 przed Euro 2012

Wszystko wskazuje na to, że autostrada A2 Łódź - Warszawa zostanieudostępniona dla kierowców przed mistrzostwami Euro 2012. Na najbardziejkrytycznym odcinku C, firma Bogl a Krysl wykonała już 100% podbudowybitumicznej oraz 100% warstwy wiążącej. Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad informowała ostatnio, że możliwe jest dopuszczenieruchu samochodów po samej warstwie wiążącej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023