Wyszukiwałeś:

autostrady X

lubuskie X

autostrada X

a2 X

wielkopolskie X

drogi X

krajowe X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrady lubuskie autostrada a2 wielkopolskie drogi krajowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Kiedy autostradą A2 do Świecka?

Autostrada Wielkopolska S.A. poinformowała, że jest przygotowana do realizacjiautostrady A2 na 105-kilometrowym odcinku Nowy Tomyśl - Świecko.„Wierzymy, że jesteśmy na finiszu uzgodnień ze stroną rządowąpodstawowych kwestii, tak by móc rozpocząć budowę autostrady A2 do Świeckaw nadchodzącym roku 2007” – powiedział Andrzej Patalas, prezeszarządu spółki Autostrada Wielkopolska S.A.

 

Zdążyć z autostradą A2

Począwszy od ostatniego kwartału 2006 r. trwają intensywne rozmowy ze stronąrządową na temat budowy autostrady A2 na odcinku Nowy Tomyśl –Świecko. Autostrada Wielkopolska S.A. - wykonawca i koncesjonariusz uważa, zetermin jest realny ale prace muszą ruszyć jeszcze w tym roku.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Polskie drogi w 2011 r. - sukcesy i problemy

Ponad 205 km nowych autostrad i 62 km dróg ekspresowych przybyło namapie Polski w 2011 roku. Na budowę nowych dróg Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad wydała rekordową kwotę ponad 26,4 mld zł wciągu jednego roku. Nie obyło się jednak bez problemów…Wiadomojuż, że do mistrzostw Euro, nie uda się zapewnić pełnej przejezdnościautostrady A1 na odcinku Kowal – Czerniewice oraz autostrady A4 naodcinkach Tarnów – Korczowa i Bochnia – Wierzchosławice.Zagrożone są też terminy na odcinkach A1 Kowal – Stryków,Świerklany – Gorzyczki oraz A4 Wierzchosławice – Krzyż.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrady lubuskie autostrada a2 wielkopolskie drogi krajowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019