Wyszukiwałeś:

badanie

. Znaleziono 367 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: badanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 367 wszystkich):

Wątek na forum: Badanie techniczne sprowadzanych aut nie będzie potrzebne

Brawa dla złomiarzy. Może by jeszcze znieść wymóg przeglądów rejestracyjnych przez 3 lata od dnia rejestracji w Polsce. To by było..... Przesiadam się na kolej - duży może więcej i byle złom mnie nie zabije na drodze :)) ~Greg1

 

Dodatkowe badania techniczne

Dnia 8 grudnia br. wchodzi w życie nowelizacja Rozporządzenia MinistraInfrastruktury z dnia 9 listopada 2004 roku nakazująca m.in. dodatkowe badaniatechniczne pojazdów noszących widoczne ślady uszkodzeń.

 

KE atakuje, MT się broni

Rząd, a dokładniej Ministerstwo Transportu, chce zachować wymógobowiązkowych badań technicznych pojazdów używanych sprowadzonych zUE. Jeśli jednak ETS wyda inny wyrok przepisy zostaną zmienione.

 

Bezprawne badania techniczne sprowadzanych aut

Europejski Trybunał Sprawiedliwości po raz kolejny zarzucił Polsce łamanieprawa wspólnotowego. Tym razem chodzi o obowiązkowe badania techniczne,jakim muszą być poddawane wszystkie sprowadzane samochody używane przed ichpierwszą rejestracją na terenie naszego kraju.

 

Euro 5 najlepiej znana w Polsce

Badanie opublikowane przez firmę Castrol, dostawcę olejów silnikowych iśrodków smarnych, dowodzi, że 22 proc. menedżerów idyspozytorów flot jest nieświadomych zmian w normie prawnej Euro 5.

 

Badanie techniczne a ubezpieczenie

Posiadanie ważnego badania technicznego to konieczność, nie tylko zewzględu, iż tak stanowią przepisy. Stanowi niejako potwierdzenie, że naszeauto jest sprawne, a więc bezpieczne. Z kolei brak odpowiedniej pieczątki wdowodzie rejestracyjnym grozi zatrzymaniem dowodu, mandatem, a w skrajnychprzypadkach nawet odmową wypłaty odszkodowania.

 

Wątek na forum: Badanie techniczne a ubezpieczenie

Wystarczy, że nowy samochód prosto z salonu ma instalację gazową i badanie trzeba robić co roku:-( ~J-23

 

Dynamicznie, ale nie agresywnie

Badania psychotechniczne obrosły nimbem tajemniczości i cieszą sięwśród kierowców złą sławą. Czy zasłużenie? W rozmowie zAnną Stasiak-Przybylską, psychologiem transportu, postaramy sięomówić najważniejsze kwestie z tym związane.

 

Badanie techniczne to pomoc a nie szykana

Dla wielu kierowców to tylko uciążliwa formalność, za niedopilnowaniektórej grożą różne sankcje. Czy jednak obowiązkowe badaniatechniczne powinniśmy traktować wyłącznie jako zło konieczne, czy teżmoże mają one kluczowe znaczenie dla naszego i naszych bliskichbezpieczeństwa? A tymczasem okazuje się, że bez ważnego badania porusza sięcoraz więcej kierowców.

 

Łapówki za przeglądy, auta bez ważnych badań

Niemal 80 proc. diagnostów motoryzacyjnych spotkało się w ostatnim rokuz propozycją łapówki za dopuszczenie pojazdu do ruchu, a co dziesiątysamochód pojawiąjący się na przeglądach technicznych nie powinien wogóle poruszać się po drogach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020