Wyszukiwałeś:

bosch

. Znaleziono 235 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bosch

Spróbuj też wyszukać: bosch 0261230030 bosch 0280 217 119 wtryskiwacze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 235 wszystkich):

Denso i Bosch wycofują się ze wspólnej inwestycji

Denso i Bosch uzgodniły, że nie będą na chwilę obecną wspólniekontynuować swoich działań związanych z rozwojem  filtrówcząstek stałych dla silników wysokoprężnych. Oznacza to koniec dlainwestycji - wrocławskiej spółki Advanced Diesel Particulate Filters(ADIF), powołanej do życia w 2007 r. na mocy porozumienia obukoncernów.

 

Nowa linia akumulatorów Bosch

Firma Bosch wprowadza do oferty nowy program akumulatorów dosamochodów ciężarowych. Są to akumulatory: T3, T4 i T5, wszystkieznakomicie dostosowane pod względem parametrów elektrycznych iekonomicznych do potrzeb kierowców.

 

Rośnie Bosch w Polsce

W wyniku sprzyjającej koniunktury na rynku międzynarodowym i polskim GrupaBosch w Polsce odnotowała w 2010 roku obrót na poziomie 717milionów euro, co oznacza wzrost o 12 proc. w porównaniu do rokupoprzedniego.

 

Wrocławski Bosch się rozwija

Fabryka Układów Hamulcowych Robert Bosch we Wrocławiu należy dodziału branżowego Chassis Systems Brakes i zajmuje się produkcją wszystkichnajważniejszych komponentów układów hamulcowych dosamochodów osobowych. W 2011 roku zakładany jest dalszy wzrostprodukcji, zwłaszcza w związku z uruchomieniem produkcji dla BMW.

 

Wrocławski Bosch rozwija działalność

Fabryka układów hamulcowych Robert Bosch we Wrocławiu z roku na rokrozwija swoją produkcję. - W roku 2012 spodziewamy się dalszego wzrostu,związanego zwłaszcza z uruchomieniem nowej produkcji dla klientów Ivecoi Fiat. W 2011 roku rozpoczęliśmy z sukcesem produkcję zespołów mocyoraz zacisków hamulcowych dla BMW – podkreślają przedstawicielefirmy.

 

Bosch prezentuje nowy układ ESP

Firma Bosch rozpoczyna produkcję nowej wersji układu ESP dziewiątej generacji. ESP plus to teraz większa uniwersalność technologii.

 

Bosch buduje nowe centrum badawczo-rozwojowe

Symbolicznym wbiciem łopaty przedstawiciele spółki Robert Bosch GmbH,władz miasta Renningen oraz okręgu Böblingen oficjalnie zainaugurowalibudowę nowego ośrodka badawczo-rozwojowego Bosch.

 

111 lat i 11 miliardów świec zapłonowych Boscha

Ten wynalazek firmy Bosch zapewnia silnikom benzynowym niezawodny zapłon.Został wprowadzony na rynek dokładnie 111 lat temu i od tego momentuwyprodukowano już ponad 11 miliardów sztuk tego elementu.

 

Bosch i Mitsubishi współpracują nad nowymi akumulatorami

Spółka Robert Bosch wraz z koncernem Mitsubishi oraz firmą GS YusaInternational zamierzają podjąć współpracę przy produkcji następnejgeneracji akumulatorów litowo-jonowych. Planowane rozpoczęciewspółpracy to początek przyszłego roku.

 

Bosch wśród najlepszych pracodawców

Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnejoraz warunków pracy, wyróżnił firmę Robert Bosch prestiżowymcertyfikatem Top Employers Polska 2014.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021