Wyszukiwałeś:

budowa

. Znaleziono 4073 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: budowa

Spróbuj też wyszukać: budowa idane techniczne mercedes w68 Reńska Wieś budowa mostu W221 pecławice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4073 wszystkich):

Duże zainteresowanie budową S7 w świętokrzyskim

Aż 27 firm i konsorcjów z całego świata chce budować 21 km odcinekdrogi ekspresowej S7 od Jędrzejowa do granicy województwaświętokrzyskiego z małopolskim. Tyle wniosków o dopuszczenie dopostępowania przetargowego wpłynęło do kieleckiego oddziału GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Realizacja inwestycji zaplanowanajest na lata 2011-2012 i ma szansę na współfinasowanie przez UnięEuropejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Budowa nowych dróg a wykup nieruchomości

Budowa dróg w Polsce to proces bardzo skomplikowany i budzący wieleemocji. Nieustanny, lawinowy wzrost ilości samochodów, kilkunastoletniaprzerwa w budowie nowych dróg czy wreszcie kilkudziesięcioletniezaniedbania remontowe doprowadziły do sytuacji, gdzie większość polskichdróg wymaga remontu. Polska sieć drogowa wymaga także natychmiastowychdziałań mających na celu tworzenie nowych połączeń, zwłaszcza tych ozwiększonej przepustowości.

 

Ruszyła budowa dróg przygranicznych na Podkarpaciu

Rozpoczęła się budowa drogi dojazdowej do przejścia granicznego orazprzebudowa drogi wojewódzkiej Nr 866 Dachnów - Lubaczów -Krowica Hołodowska - Granica Państwa na odcinku Lubaczów –Budomierz w województwie podkarpackim. Termin zakończenia robótplanowany to październik 2012 roku.

 

Budowa Granicznej w Płocku z dofinansowaniem UE

Ważna dla Płocka inwestycja - budowa ulicy Granicznej otrzyma dofinansowanie zUnii Europejskiej. Budowa ulicy Granicznej – II etap – zakłada, żedo końca 2012 roku powstanie asfaltowa ulica pomiędzy ulicami Otolińską iWyszogrodzką wraz z niezbędną infrastrukturą. Całkowita wartość projektuto ponad 32 mln zł, w tym  blisko 22 mln zł to unijne dofinansowanie.

 

Jeszcze w tym roku ruszy budowa mostu w Brzegu Dolnym

Inwestycja - Budowa mostu na rzece Odrze w miejscowości Brzeg Dolny wraz zdrogami dojazdowymi posiada już zezwolenie na realizację inwestycji. Decyzjęwydał  wojewoda dolnośląski. Budowa mostu pochłonie 90 mln zł i mabyć zakończona do końca 2013 roku. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze wtym roku.

 

Ruszyła budowa S8 w Łódzkiem

Budimex rozpoczął budowę drogi ekspresowej S8 na odcinku Węzeł Walichnowy– Łodź (A1). Budowa węzła Walichnowy wyniesie około 118 mln zł. Narealizację tej inwestycji wykonawca ma 20 miesięcy.

 

Wystartowała budowa obwodnicy Hrubieszowa w ciągu DK 74

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty potwierdzono rozpoczęcie budowyobwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogi krajowej nr 74. W ramach inwestycjipowstanie obwodnica o długości 9,3 km prowadząca po południowo wschodniejstronie miasta. Jej przygotowanie i budowa pochłonie w sumie 179 mln zł. Pracepotrwają 21 miesięcy.

 

Budowa A4 z poślizgiem

Budowa autostrady A4 na Podkarpaciu znowu się opóźnia. Chodzi o blisko45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, który miał byćoddany do końca tego roku, a obecnie nie ma wykonawcy. Po zerwaniu umowy zfirmą Polimex-Mostostal, drogowcy szykują przetarg na kontynuację budowy tegoodcinka.   

 

Rusza budowa S8 na Podlasiu

Budowa drogi ekspresowej S8 jest jedną z najważniejszych inwestycji dla siecidrogowej Polski. W ostatnim czasie cieszył fakt, że pod koła kierowcówtrafiły nowe kilometry S8 na trasie Wrocław – Warszawa. Po wielu latachoczekiwań rozmachu nabierają wreszcie prace dla  odcinków naPodlasiu.

 

Mota Engil zajmie się budową obwodnicy Ostrowa Wlkp.

Mota-Engil Central Europe S.A. i Mota-Engel, Engenharia e Construcao S.A zajmąsię budowa obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Prace potrwają dwa lata bezokresów zmowych (od 15 grudnia do 15 marca) i wyniosą około 284 mlnzł. Będzie to drugi etap budowy obwodnicy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021