Wyszukiwałeś:

bydgoszcz

. Znaleziono 223 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bydgoszcz

Spróbuj też wyszukać: Wałcz -Bydgoszcz łódź Chojnice szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 223 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspresowa przez Bydgoszcz mniej ważna

Ktoś tu próbuje zmarginalizować Bydgoszcz, a przy okazji Poznań! Jako urodzony w tym pierwszym mieście, a mieszkający od dwudziestu lat w stolicy Wielkopolski, nie mam zamiaru się z tym pogodzić. Obu miastom nie przyznano właściwie żadnych pieniędzy na lata 2007-2013 na drogi krajowe, a p...

 

Ekspresowa przez Bydgoszcz mniej ważna

Rząd przesunął budowę ekspresowej drogi nr 5 na trasie Nowe Marzy –Bydgoszcz – Żnin z listy projektów priorytetowych na listęrezerwową. Zgodnie z dotychczasowymi założeniami ponad sto kilometrówekspresowej piątki miało powstać do 2013 r. Koszt inwestycji zapisanej wprogramie "Infrastruktura i Środowisko" oszacowano na 511,3 mln euro.

 

Bydgoszcz będzie walczyć o S5

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy droga ekspresowa S5 pobiegnie przez Bydgoszcz,ale władze miasta zapowiadają walkę o budowę drogi w najbardziej optymalnymdla miasta wariancie. W tym celu została zorganizowana konferencja prasowa.

 

Taksówkarze za S5 przez Bydgoszcz

Bydgoscy taksówkarze wyrazili poparcie dla budowy trasy ekspresowej S5przez miasto. Podobnego zdania są bydgoscy przedsiębiorcy. Wielumieszkańców jednak sprzeciwia sie tej inwestycji.

 

Rośnie ruch w kujawsko-pomorskim

Zakończyły się badania natężenia ruchu na drogach wojewódzkich naKujawach i Pomorzu w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2010. Najwięcejsamochodów korzysta z DW nr 223 pod Bydgoszczą, DW nr 560 w Brodnicyoraz  DW nr 552 w Lubiczu.

 

Bydgoszcz: Trasa Uniwersytecka pełną parą

Trasa Uniwersytecka w Bydgoszczy czyli połączenie ulicy PowstańcówWielkopolskich i Wojska Polskiego estakadą, jedna z największych tego typukonstrukcji w Polsce jest prawie na półmetku – stan zaawansowaniaprac to 45,1%. Wartość tej inwestycji to ponad 207 mln zł. Dwujezdniowa trasao długości ponad 1,5 km to m.in. osiem obiektów mostowych (estakadylewobrzeżna i prawobrzeżna, tzw. most nurtowy, dwa wiadukty od strony ul.Jagiellońskiej oraz kładka widokowa).

 

Połączą Bydgoszcz z S5, a zaczną od skrzyzowania

Kończą się prace projektowe związane z pierwszym etapem rozbudowy drogiłączącej Bydgoszcz z węzłem na trasie S5 w Białych Błotach.Wkrótce ruszą prace przy skrzyżowaniu z Czerską. Następny etap tobudowa drugiej jezdni poza terenem zabudowanym.

 

Otwarcie nowej linii tramwajowej w Bydgoszczy

Budowa linii tramwajowej z centrum miasta do dworca kolejowego BydgoszczGłówna z rozbudową ulic: Marszałka Focha, Dworcowa, Naruszewicza iZygmunta Augusta – taką nazwę nosi projekt, który już w czwartekzostanie udostępniony do ruchu.

 

Toruń, Bydgoszcz i Grudziądz budują drogi

Toruń już buduje, Bydgoszcz i Grudziądz złożyły wnioski aplikacyjne– łącznie 12 milionów złotych z Regionalnego ProgramuOperacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego trafi na inwestycje drogowew tych miastach. To jedne z ostatnich wojewódzkich subwencji wkończącej się perspektywie finansowej, możliwe dzięki przyznanej nam premiiza sprawne wdrażanie programu w poprzednich latach.

 

S10 Bydgoszcz ? Toruń: ponowny przetarg

Wcześniejszy przetarg na realizację ten inwestycji został unieważniony zpowodu braku pieniędzy. Kilka dni temu ogłoszono przetarg na StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ) dla S10 Bydgoszcz – Toruń.Otwiera to ponownie drogę do realizacji inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021