Wyszukiwałeś:

ciezarowy

. Znaleziono 203 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ciezarowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 203 wszystkich):

Segment ciężarowy tnie koszty ale inwestuje

Kryzys ekonomiczny coraz dotkliwiej odbija się na kondycji niemal wszystkichfirm działających w branży transportowej. Spadek popytu na usługi przewozowestawia w gorszej sytuacji dystrybutorów części zamiennych dosamochodów ciężarowych. Mniejszy popyt na usługi transportowe iczęści odbije się także niekorzystnie na finansach warsztatów i siecinaprawczych. Z sondażu przeprowadzonego przez portal TruckFocus.pl wynika, iżprawie połowa osób związanych z segmentem ciężarowym planuje w 2009roku przede wszystkim redukcję kosztów (45,2%).

 

Podwyżka cen karnetów TIR

Podczas ostatniego Zgromadzenia Generalnego IRU (International Road TransportUnion), uczestniczący w nim członkowie IRU - przedstawiciele ponad 30stowarzyszeń narodowych - zostali poinformowani o przyjętej w dniu 1.04.2009r. uchwale Prezydium IRU, dotyczącej podwyżki cen na karnety TIR.

 

Zielone szlabany

Jeszcze kilka miesięcy temu przewoźnicy narzekali na brak kierowców,ciężarówki nie dało się kupić nawet za łapówkę, rządmamił wizją bezkresnych autostrad a paliwo taniało. Teraz połowa taborurdzewieje po parkingach, kierowców się zwalnia, rząd odwołuje kolejneinwestycje a cena paliwa idzie w górę. Jakby tego było mało, toczącesię w zupełnym oderwaniu od finansowej rzeczywistości ery kryzysu, trybyeuropejskiej ekologicznej maszyny, zaczynają mielić już i tak stojącą nadprzepaścią branżę transportową.

 

Ciężarowy crossover Renault

Renault Polska, przystosowując się do zmian przepisów dotyczącychpodatku VAT, przygotowało specjalną ofertę dla przedsiębiorców,którzy, kupując Koleosa w wersji ciężarowej mogą zaoszczędzić teraznawet 22 tys. zł.

 

Jarmuziewicz: "Przewoźnikom grożą nieuchronne bankructwa"

- Dziś jednym z najpoważniejszych problemów na rynku transportusamochodowego jest konkurencja wewnątrz gałęziowa. Spowodowana jest nie tylkozmniejszeniem liczby zleceń frachtu, ale nadmiernym rozwojem mocy przewozowych.- powiedział wiceminister infrastruktury Tadeusz Jarmuziewicz podczas sesjipoświęconej infrastrukturze i transportowi Europejskiego KongresuGospodarczego w Katowicach

 

Zwycięzcy światowego konkursu serwisantów Volvo

Ogłoszono wyniki światowego finału konkursu VISTA 2011, rozegranego wGeteborgu – zwyciężył zespół Avesta Cruising Club ze Szwecji.Mistrzowie Świata wreszcie mogą wrócić do domu, po wyczerpującejrywalizacji, do której początkowo przystąpiło 13 700pracowników sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses z 75krajów.

 

Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach

Z początkiem lipca br., firma Z.H.U. Józef Skrzypa uruchomiła nowy,autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Sycewicachk/Słupska. Tym samym, liczba punktów serwisowych Volvo Trucks w Polscewzrosła do 26.

 

Nowy punkt Volvo Truck Center

Z początkiem października br., sieć dealersko-serwisowa Volvo Trucks w Polscepowiększyła się o kolejny punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany wSiedlcach. Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale działających wrejonie Siedlec Klientów, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiegodostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

 

Rozpoczęto zbieranie zgłoszeń do VISTA

Wkrótce po raz kolejny wystartuje VISTA – mistrzostwa światapracowników stacji obsługi Volvo Trucks i Volvo Buses. Od 1 lipca trwaprzyjmowanie zgłoszeń do tego konkursu. W zaplanowanej na wrzesień pierwszejrundzie zmagań powinno wziąć udział ponad 14 000 uczestników.

 

Bezprzewodowy serwis Volvo

Volvo Trucks opracowało nowy, bazujący na komunikacji GSM system, któryumożliwia stacji obsługi zdalną kontrolę stanu technicznego samochoduciężarowego – rozwiązanie dające nadzieję na większądyspozycyjność i niższe koszty obsługi technicznej pojazdu. W Europie systemzostanie wprowadzony na rynek w 2013 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020