Wyszukiwałeś:

civic

. Znaleziono 1227 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: civic

Spróbuj też wyszukać: civic vii civic VI Honda Civic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1227 wszystkich):

Wątek na forum: Honda Civic Type S

Civic piekne autko, i wersja 5d, i 3d, i type R i civic sedan, a przy tym stosunkowo niezawodne, bezpieczne i dynamiczne, tylko troche ta cena ~jarek

 

Honda Civic: Stary ale jary

Honda Civic należy do jednych z najdłużej obecnych na rynków modeli.Po raz pierwszy auto to pojawiło się w sprzedaży przed 33 laty, a obecnie, odczterech lat, po drogach jeździ już jego siódma generacja.

 

Honda Civic sedan w Polsce

Honda po raz kolejny poszerza gamę swojego topowego modelu Civic. Powprowadzeniu na polski rynek 5-drzwiowej wersji hatchback w ofercie japońskiejmarki pojawił się również sedan. W Polsce ta odmiana Civica dostępnabędzie tylko z jednym silnikiem benzynowym, a ceny rozpoczynać się będą od69 900 zł.

 

Honda Civic Type S

Honda Motor Europe zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży już na początkuprzyszłego roku nowego, 3-drzwiowego hatchbacka Civic Type S.

 

Honda Civic: Po prostu inna

Stało się już niemal tradycją, że wersje nadwoziowe sedan i hatchbackmodelu Honda Civic różnią się od siebie. W zależności od generacjiraz bardziej raz mniej. W przypadku najnowszej sagi, która w Polscepojawiła się w pierwszej połowie 2006 roku różnice pomiędzy cztero-i pięciodrzwiowymi wersjami są po prostu duże.

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Hybrydowy Civic najbardziej ekologiczny

Honda Civic Hybrid już po raz drugi z rzędu została zwycięzcą RankinguEkologicznych Samochodów 2007/2008 przeprowadzonego przez uznany niemieckiautomobilklub Verkehrsclub Deutschland (VCD).

 

Czy warto kupić: Honda Civic VII (2001-2006)

Schodząca w tym roku ze sceny ósma generacja Hondy Civic nie byłaby, wmomencie swojego debiutu, może aż takim zaskoczeniem, gdyby nie... jejpoprzednik, będący całkowitą przeciwnością obecnego wciąż jeszczeCivica. Japończycy postawili wówczas zdecydowanie na funkcjonalnycharakter auta, upodobniając go wręcz do minivana. Mimo to, a może właśniedzięki temu, dziś jeszcze Civic VII cieszy się sporym wzięciem na rynkuwtórnym.

 

Chevrolet Cruze vs. Honda Civic: Bitwa o Europę

Historia znów zatoczyła koło. Japończycy już kiedyś mieli na pieńkuz Amerykanami. Było to w czasach II Wojny Światowej w wojnie o Pacyfik. Tymrazem - na szczęście dla nas wszystkich - rozgrywają bój na polunajpopularniejszego segmentu motoryzacji. Nie chodzi już o panowanie na wodachwielkiego oceanu, a o portfele Europejczyków. Ich oręża - Honda Civickontra Chevrolet Cruze. Oba z benzynowymi silnikami 1.8 l.

 

Test Honda Civic Sport: Ile sportu w sporcie?

Sportowa Honda Civic? Oczywiście wersja Type R. Jednak na ten wariantnajnowszej generacji kompaktowej Hondy musimy jeszcze chwilkę poczekać. Dlabardziej niecierpliwych, ale jednocześnie mniej wymagających Hondaprzygotowała wersję Civic Sport.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021