Wyszukiwałeś:

coupe

. Znaleziono 2880 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: coupe

Spróbuj też wyszukać: volkswagen coupe bmw firebird

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2880 wszystkich):

Renault Laguna Coupe - piękna i szybka

Co łączy festiwal filmowy w Cannes z Grand Prix F1 w Monaco? Pewno niewiele,choć w tym roku akurat nie dość, że obie imprezy odbyły się niemal w tymsamym czasie, to jeszcze były one okazją do pierwszej, publicznej prezentacjimodelu Renault Laguna Coupe.

 

Ford przygotowuje Mondeo Coupe

Już za cztery lata do gamy nowego Forda Mondeo może dołączyć wersja onadwoziu Coupe. Do Internetu przeciekły pierwsze wizualizacje tego modelu,który może stać się tańszą o połowę ceny alternatywą dla tych,których nie stać na zakup Mercedesa CLS.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Jak Golf Coupe

Dla Volkswagena rozpoczyna się wyjątkowy rok, który przyniesie ze sobąnajwięcej premier w historii firmy. Numerem 1 na liście nowości 2010 jestcałkowicie nowe coupe z hybrydowym napędem, które śmiało możnanazwać Golfem Coupe.

 

Nowy Fiat Coupe?

W 2000 roku Fiat skończył produkować model Coupe, a teraz, na 2012 rok,planuje pokazać wóz o nazwie Dino.

 

Hyundai Genesis Coupe RM500

Na temat modelu Hyundai Genesis Coupe zdania są podzielone. Jednym auto siębardzo podoba i chcieliby oni mieć takie w swoim garażu, a drudzy jakonajwiększy argument przeciwko temu autu podają, "że przecież to i takKoreańczyk". Tym drugim usta może zamknąć Hyundai Genesis Coupe RM500,które zostało zaprezentowane podczas targów SEMA 2011.

 

Stylowy gentleman - BMW 6 Gran Coupe

BMW odsłoniło karty i zaprezentowało asa, którym chce popsuć szyki pozostałym graczom. Bawarski koncern późno, bo jako trzeci, prezentuje sedana z linią nadwozia coupe. Nie znaczy to jednak, że Niemcy są na straconej pozycji.

 

BMW M6 Gran Coupe: Brakujący składnik

Limuzyny z linią nadwozia Coupe to auta stylowe i wykwintne. BMW stwierdziło,że Serii 6 Coupe brakuje jednego składnika - dodatku od M Power. Oto finalnedanie, BMW M6 Gran Coupe.

 

Mercedes S Klasa Coupe oficjalnie

Jest piękny. Piękny i nie ma sensu dyskutować z tym faktem. Nowy modelzaprezentowany przez Mercedesa to jedno z najładniejszych coupe ostatnich lat.Auto swoją premierę będzie mieć w Szwajcarii, na salonie samochodowym w Genewie.

 

BMW M4 Coupe oficjalnym samochodem bezpieczeństwa MotoGP

Najnowsze dziecko działu M Power, model M4 Coupe został zaciągnięty dosłużby na poczet topowej serii motocyklowej MotoGP.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021