Wyszukiwałeś:

cr-v

. Znaleziono 318 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cr-v

Spróbuj też wyszukać: cx-5 yeti 2012 crv

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 318 wszystkich):

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję poraz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagęna to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskichklimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki podkażdym względem.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Honda CR-V po zmianach

Nadwozie i wnętrze Hondy CR-V z rocznika modelowego 2010 przeszło stylistycznylifting, a całość została zmodernizowana i uzupełniona nowymipodzespołami, takimi jak silnik wysokoprężny, po raz pierwszy w tym modeluwspółpracujący z automatyczną skrzynią biegów.

 

Taka może być nowa Honda CR-V

Choć od grudnia ubiegłego roku Amerykanie mogą już nabywać najnowszą,czwartą generację Hondy CR-V, to kierowcy na Starym Kontynencie muszą na tenmodel poczekać co najmniej do jesieni. A już w marcu, w Genewie, prototypzapowiadający nadejście nowego SUV-a Hondy.

 

Honda CR-V: Czwarta zmiana warty

Po nową Hondę CR-V śmiało mógłby sięgnąć Św. Mikołaj. Autoidealnie sprawdziłoby się w roli zastępcy wysłużonych już sań,które Mikołaj powinien już dawno wymienić na coś bardziejcywilizowanego. Owszem auto powinno przejść modyfikacje, ale tylko takie,które pozwolą mu na poważniejszą jazdę poza zwykłymi drogami.

 

Honda CR-V 1.6 i-DTEC - kompaktowy SUV z małym dieslem

Jeszcze niecały rok temu Honda pokutowała na europejskim rynku z powodu brakuw ofercie niewielkiego pojemnościowo diesla. Dziś taki pracuje już pod maskąCivica, a niebawem zagości także w Hondzie CR-V. Podczas pierwszych jazdtestowych sprawdziliśmy, jak sprawuje się ten SUV w takiej konfiguracji i czytaki krok da mu przewagę nad konkurentami w dość już zatłoczonym segmencie.

 

Honda CR-V 1.6 i-DTEC: Mały może więcej

Brak napędu na 4 koła, mały i słaby silnik wysokoprężny - można odnieśćwrażenie, że Honda CR-V w takiej wersji całkowicie odbiega od świataSUV-ów. Jeśli się jednak spojrzy szerzej - i na ofertękonkurentów, i na wymagania kierowców - to już taki krok nabieragłębszego sensu.

 

Honda CR-V 1,6 Elegance: Królestwo za diesla

Wszyscy robią lifting, zrobiła i Honda modyfikując popularną na polskimrynku CR-V. Do testu dostaliśmy egzemplarz z silnikiem wysokoprężnym 1,6i-DTEC. Czy ładniejszy wygląd i mniejszy silnik są receptą na jeszczewiększy sukces?

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023