Wyszukiwałeś:

cx-5

. Znaleziono 256 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cx-5

Spróbuj też wyszukać: mazda cx-5 cx 5 cx-5 mazda opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 256 wszystkich):

Nowa Mazda CX-5

Mazda na targach we Frankfurcie pokazała dwa nowe modele, jednym z nich jestkompaktowy SUV CX-5. To pierwszy model z technologią SKYACTIV orazzaprojektowany w myśl nowej drogi design’u marki - "KODo - DuszaRuchu"

 

Mazda CX-5 wjeżdża na polski rynek

Już wkrótce do salonów Mazdy w naszym kraju trafi kompaktowy SUVCX-5. Dealerzy japońskiej marki przyjmują już zamówienia na ten model,którego ceny zaczynają się od 91.900 zł. Do wyboru są wersje znapędem na jedną oś bądź 4x4, z manualną lub automatyczną przekładnią itylko z jednym silnikiem benzynowym.

 

Mazda pracuje nad młodszym bratem CX-5

W 2014 roku na rynku zobaczymy nowe modele Mazdy, wśród którychpojawi się mniejsza wersja CX-5. Obecne japoński producent jest w trakcieprac nad modelem CX-3 oraz trzema innym autami.

 

Premiera: Mazda CX-5 2015

Samochód, który wprowadził Mazdę w nową erę. Tej nadano imięKODO-Dusza Ruchu i śmiało można model CX-5 nazwać przełomowym. Teraznadszedł czas na zmiany, a tych trochę zanotowaliśmy.

 

Mazda CX-5 - dane techniczne

Podstawowy silnik w Mazdzie CX-5 2015 to jednostka dwulitrowa, Skyactive-G omocy 160 KM. Auto występuje w wersji z napędem przekazywanym na oś przedniąlub 4x4, w zależności od wersji silnikowej. Przedstawiamy dane technicznejMazdy CX-5 2015.

 

1 mln wyprodukowanych CX-5

aaaaMazda na początku tygodnia chwali się rekordem produkcji. Chodzi o model CX-5. Japończycy wyprodukowali już 1 milion egzemplarzy SUVa Mazdy.

 

Mazda CX-5 - wyprodukowano milion egzemplarzy

Kompaktowy crossover z Japonii zdobył dużą popularność m.in. dzięki ciekawej stylistyce i technologii Skyactiv. Mazda CX-5 powstała już w liczbiemiliona sztuk.

 

Mazda CX-5 2016.5 - nawet nie facelifting

Mazda CX-5 miała już swój facelifting nieco ponad rok temu, alejapońska marka znów wprowadza dyskretne modyfikacje. Nie możemy tumówić o kolejnym liftingu, a jedynie o nowym wyposażeniu, którema poprawić wartość CX-5.

 

Mazda CX-5 - premiera w Los Angeles

Do premiery nowej Mazdy CX-5 pozostało jeszcze kilka tygodni. Japońskiproducent pokaże nowy model już podczas targów motoryzacyjnych w LosAngeles. Tymczasem w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia zdradzające wyglądnadwozia.

 

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Nowy wygląd nawiązujący do większej CX-9 i sprawdzone silniki, towizytówki Mazdy CX-5, która zadebiutowała na targach w LosAngeles. Europejska wersja pojawi się za pewne w pierwszej połowie 2017 roku.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023