Wyszukiwałeś:

daewoo

. Znaleziono 536 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: daewoo

Spróbuj też wyszukać: daewoo tacuma daewoo nexia daewoo nubira

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 536 wszystkich):

Wszystko o samochodach Daewoo

Daewoo to koreańska firma założona w 1937 roku, która obecna jest w wielu różnych gałęziach przemysłu, w tym i później w branży motoryzacyjnej. Początki Daewoo Motor sięgają 1965 r., kiedy to powstaje firma Shinjin Motor, siedem lat później przekształcona w GM Korea i w końcu w 1992 r. w Daewoo M...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wszystko o samochodach Daewoo-FSO Tico

Daewoo Tico to najmniejszy z modeli, jaki pojawił się w gamie Daewoo. Jego produkcja rozpoczęła się w 1991 i wówczas Tico bazowało na Suzuki Alto. Do Europy Tico dotarło dwa lata później, zaś w 1996 r. rozpoczęła się produkcja Daewoo Tico w fabryce FSO na Żeraniu. Spore zmiany stylistyczne w Tico...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Współpraca Iveco Motors z TATA Daewoo

Wchodzące w skład grupy Fiat Powertrain Technologies (FPT), włoskie IvecoMotors rozpocznie współpracę z TATA Daewoo Commercial Vehicles (TDCV).Pierwszym punktem planu jest budowa nowego pojazdu użytkowego o średniej masieo nazwie Novus.

 

Wątek na forum: Daewoo Nexia

Witam Mam Wszystkie Czesci Do Daewoo Nexi Jak Ktos Cos Potrzeboje Prosze Dzwonic 514472378 Pozdrawiam Piotrek ~Piotrek

 

Koniec z Daewoo

Już w pierwszej połowie tego roku na motoryzacyjnej mapie świata znikniemarka Daewoo. Dla wielu Polaków kojarząca się z tanimi pojazdami,odejdzie na zasłużoną emeryturę.

 

Czy warto kupić: Daewoo-FSO Lanos (1997-2007)

Losy współczesnej polskiej motoryzacji, o ile o takiej można wogóle mówić, bardzo ściśle związane są z marką Daewoo orazmodelem Lanos. I choć znajdzie się wielu, którzy całkowicie krytyczniepodchodzą do tego samochodu, to jednak nie sposób odmówić wieluracji również jego zwolennikom. A najlepszym przykładem są polskieulice, na których Lanosy wcale dziś nie są jakimś rzadkim widokiem.

 

Czy warto kupić?: Daewoo Nubira (1997-2003)

Był okres kiedy samochody marki Daewoo zrobiły wielką karierę na polskimrynku. Może ich stylistyka nie miała polotu, a pod maską pracowały staretechnologie, ale czysta ekonomiczna kalkulacja sprawiały, że po prostu sięopłacały. Zobaczmy czym Daewoo Nubira przyciąga po latach.

 

Czy warto kupić: Daewoo Tico (1991-2001)

Najmniejszy, najtańszy i najprostszy konstrukcyjnie model Daewoo, jaki pojawiłsię w sprzedaży nad Wisłą, jeszcze dziś, a więc dziesięć lat pozakończeniu produkcji, jest dość częstym widokiem na naszych ulicach. Dużapopularność tego modelu pod koniec ubiegłego stulecia nie wynikała tylko zfaktu, że był wytwarzany na Żeraniu.

 

Lubimy koreańskie auta - czy to sentyment po Daewoo?

Przełom ubiegłego i obecnego stulecia to na polskim rynku w segmencie nowychaut dominacja modeli marki Daewoo. Choć dziś pozostało jedynie wspomnienie potej marce, utrzymujące się głównie dzięki obficie zaopatrzonemurynkowi wtórnemu, koreańska motoryzacja cały czas trzyma się dobrzenad Wisłą.

 

Czy warto kupić: Daewoo Nexia (1994-1998)

Choć na polskim rynku większą popularność zdobył Daewoo Lanos, to jednakrównież jego poprzednik - model Nexia - cieszył się swego czasu dużymzainteresowaniem wśród naszych rodaków. Efektem tego jest wciążspora podaż na rynku wtórnym i możliwość nabycia kompaktowego auta zanaprawdę niewielkie pieniądze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021