Wyszukiwałeś:

dane X

techniczne X

ford X

focus X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dane techniczne ford focus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Prapremiera C-Maxa

Ford Focus C-Max zadebiutował na rynku przed czterema laty. Wraz z jegomodernizacją zmieniona zostanie także jego nazwa. Pozostanie po prostu FordC-Max, z którego zapowiedzią będzie się można zapoznać na zbliżającychsię targach w Bolonii.

 

Skoda Fabia Internetowym Samochodem Roku 2007!

Skoda Fabia okazała się najbardziej popularnym modelem w Internecie w 2007roku, zwyciężając w końcowej klasyfikacji rankingu Top Ten mojeauto.pl izdobywając tym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2007. Kolejne miejscana podium zajęły Honda Civic i Kia cee’d.

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2008!

Ford Focus był najbardziej popularnym modelem w Internecie w minionym roku,dzięki czemu już po raz drugi w historii zwyciężył w końcowej klasyfikacjirankingu Top Ten mojeauto.pl, a tym samym zdobył tytuł Internetowego SamochoduRoku 2008. Za plecami pierwszego Focusa znalazły się Honda Civic oraz SkodaFabia.

 

Ford Focus Mk3 hatchback - dane techniczne

Ford mocno stawia w Focusie po liftingu na silniki EcoBoost. Flagowym motoremidealnie dopasowanym do Forda Focusa ma być motor 1.5-litrowy o mocy 150 KM. Wofercie nadal znajdziemy nagradzany silnik 1.0 EcoBoost oraz m.in. nowąjednostkę wysokoprężną.

 

Top 5 naprawdę ostrych hot hatchy

Są drogie i dla wielu posiadaczy ich standardowych odpowiedników,kompletnie bez sensu. Jednak każdy fan motoryzacji marzy o tym by w jegogarażu stał, któryś z przedstawicieli gatunku „hot”.Dziś, dość subiektywny ranking 5 hot hatchy, którym warto sięprzejechać.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dane techniczne ford focus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023