Wyszukiwałeś:

dealerow

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dealerow

Spróbuj też wyszukać: adresy dealerow lincolna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

 

Wątek na forum: Już milion Nissanów Tiida

Gdzie jest ten milion??? Ja go nigdy nie widziałem i nie dziwię się. Bo ktoby chciał tym jeździć? ~Artur

 

Rolls-Royce ma więcej dealerów

W ostatnich trzech latach ekskluzywna marka Rolls-Royce rozszerzyła swojąświatową sieć sprzedaży. Wszystko za sprawą znakomicie sprzedającego sięmodelu Phantom i zapowiedziom o pojawieniu się wersji Convertible w 2007 roku.

 

Powstała Rada Dealerów

W dniu 17 listopada zainaugurowała swą działalność Rada Dealerówprzy Polskiej Izbie Motoryzacji. W skład Rady Dealerów wchodząnajwięksi dealerzy 10 czołowych marek na polskim rynku oraz szefowie markowychstowarzyszeń dealerskich.

 

Chiński BYD tworzy sieć dealerów

Chiński producent samochodów BYD Auto podpisał już umowę z pierwszymeuropejskim dealerem, który będzie prowadził sprzedaż aut w pięciukrajach Starego Kontynentu. Kolejne umowy mają zostać zawartenajpóźniej w przyszłym tygodniu.

 

Liczba dealerów Mazdy ciągle rośnie

Mazda stale przyciąga nowych dealerów w całej Europie, zaś liczbaprzedsiębiorców przystępujących do współpracy podwaja się zkażdym rokiem.

 

Polska: Słaby sierpień dla dealerów

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w okresie od stycznia do końcasierpnia 2009 roku wyniosła 214 626 aut, co oznacza wzrost o 0,99% w stosunkudo analogicznego okresu ubiegłego roku - informuje Instytut Badań RynkuMotoryzacyjnego Samar.

 

Rośnie Związek Dealerów Samochodów

Związek Dealerów Samochodów po nieco ponad 3 miesiącach odpowstania liczy już 120 członków. Firmy dealerskie należące do ZDSreprezentują obecnie ponad 32 procent całego polskiego rynku sprzedaży nowychsamochodów i usług serwisowych.

 

Lista największych polskich dealerów samochodów

Ogłoszono po raz trzeci listę największych polskich grup dealerskich idealerów samochodów TOP 50. Na pierwszym miejscu znalazła sięPolska Grupa Dealerów, która w ubiegłym roku sprzedała łącznie10545 samochodów.

 

Związek Dealerów krytykuje MF

Związek Dealerów Samochodów apeluje do Rady Ministrów RP ozaniechanie prac nad likwidacją możliwości odliczenia podatku VAT odsamochodów z tzw. kratką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019