Wyszukiwałeś:

debica

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: debica

Spróbuj też wyszukać: debicy opony debica presto 195 65 r15 opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Wątek na forum: Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie!

Moze i najwieksza fabryka opon ale z gwarancja na opony to jest tak ze tylko na papierku bo w rzeczywistosci jej nie ma. Najlepiej w naglych przypadkach nie hamowac, bo zdarcie bierznika rowna sie z wyrzuceniem opon, gdyz nikt nie uzna Panstwu gwarancji. Powiem tak to byl ktorys z kolei za...

 

Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica to jedna z najsilniejszych polskich marek - wynika z ogłoszonegoniedawno rankingu Rzeczpospolitej, w którym zbadano blisko 240 marekfunkcjonujacych na naszym rynku.

 

Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie!

Zakład w Dębicy jest największym spośród 11 fabryk Goodyeara wEuropie i trzecim pod względem wielkości spośród 85 fabryk koncernu naświecie.

 

Silna marka Dębica

Dębica, podobnie jak przed rokiem, znalazła się w czołówcenajsilniejszych polskich marek. Według ogłoszonego we wtorek rankingu"Rzeczpospolitej" i firmy konsultingowej Ernst&Young,oceniającego 180 przedsiębiorstw, Dębica jest 2. najbardziej pamiętanąprzez konsumentów marką.

 

Dębica w lepszej kondycji

Pomimo pogarszającej się koniunktury w branży oponiarskiej i słabychwyników finansowych w pierwszej połowie roku, Firma Oponiarska DębicaS.A. odnotowała wzrost zysków po trzecim kwartale 2008 roku. Wpłynęłana to m.in. optymalizacja produkcji.

 

Dębica jedną z "najcenniejszych marek"

Firma Oponiarska Dębica zajęła wysokie miejsce w corocznym RankinguNajcenniejszych Polskich Marek, przygotowanym przez Rzeczpospolitą. Podkarpackiproducent opon dzięki uznaniu klientów pokonał takie marki jak Żywiec,Orlen, Amica, czy PZU.

 

Dębica też wstrzymuje produkcję

Trudna sytuacja w przemyśle motoryzacyjnym nie oszczędza nikogo. Kolejnymprzedsiębiorcą zmuszonym do ograniczenia poziomu produkcji jest FirmaOponiarska Dębica. Największy polski producent opon zapowiedziałprzedłużenie świąteczno-noworocznej przerwy produkcyjnej.

 

Dębica produkuje opony już 70 lat

30 marca bieżącego roku minie 70 lat od momentu, w którym rozpoczętoprodukcję opon w Dębicy. W związku ze zbliżającą się rocznicą, wizytę wFirmie Oponiarskiej Dębica S.A. złożył Prezydent Rzeczypospolitej PolskiejLech Kaczyński.

 

Dębica ogranicza produkcję opon ciężarowych

Firma Oponiarska Dębica S.A. ogranicza wielkość produkcji opon ciężarowychw I kwartale 2009 r. W związku z tym na wydziale produkcji opon ciężarowychwprowadzone zostało 14 dni postoju produkcyjnego w marcu 2009 r., co obniżywielkość produkcji opon ciężarowych w 2009 roku o 4,3% w stosunku dowcześniej planowanej na ten rok.

 

Wątek na forum: pytanie o cenę opon

Czy cena tych opon jest przystępna, nie znam się, a widzę, że promocja. Nie chcę przepłacać. http://autoopony.eu/opona/debica_passio2_3780.html ~mariuszś

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021