Wyszukiwałeś:

diesla

. Znaleziono 1936 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: diesla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1936 wszystkich):

Wątek na forum: Bentley z silnikiem diesla?

Miliarderzy nie potrzebują diesla. Bo i po co ? ~Prztyczka KM

 

X-Type nagrodzony za silnik diesla

Jaguar X-Type zdobył główną nagrodę w kategorii samochodów z silnikiemdiesla przyznawaną przez magazyny Fleet Week oraz Fleet Management. Drugiemiejsce w kategorii luksusowych aut zdobył Jaguar XJ.

 

Peugeot z nowym silnikiem Diesla

Na targach samochodowych w Lipsku (1-9. kwietnia) Peugeot przedstawi model 307wyposażony w silnik Diesla o mocy mniejszej niż 100 KM. Będzie to światowapremiera jednej ze słabszych jednostek zbudowanych przez francuską markę.

 

4 mln silników Diesla z Polkowic

31 maja br. polkowicka fabryka Volkswagen Motor Polska (VWMP) obchodziłajubileusz wyprodukowania czteromilionowego silnika Diesla. Dotychczas nakładyinwestycyjne w VWMP zamknęły się kwotą ponad 250 mln euro.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

M Power z silnikiem diesla?

Tak, to całkiem możliwe. Sportowa dywizja BMW walczy z redukowaniem trującychgazów do atmosfery i niewykluczone, że właśnie poprzez zastosowaniesilnika diesla w modelach z serii M uda się uzyskać wymarzone rezultaty.

 

Pierwsze Infiniti z silnikiem Diesla

Pojawienie się nowego, trzylitrowego silnika Diesla V6 rozpoczyna drugą fazęekspansji Infiniti na europejski rynek samochodów luksusowych.

 

Silniki Diesla - wymierający gatunek?

Z roku na rok pojawiają się coraz to ostrzejsze restrykcje dotyczące emisjispalin. Producenci aut, jak mogą, modyfikują swoje jednostki napędowe, abypodporządkować się ekologicznym kagańcom. Owe kagańce mogą zabić silnikiDiesla.

 

Wątek na forum: Filtr cząstek stałych w silniku diesla

Proszę o informację czy prawdą jest, że każdy nowy samochód z silnikiem diesla musi posiadać filtr cząstek stałych, gdyż bez tego wspaniałego urządzenia nie może być w Polsce zarejestrowany? [email protected]

 

Mercedes inwestuje 2,9 mld dolarów w silniki Diesla

Jak podaje Road&Track, obecnie Mercedes w małych silnikach Diesla korzystaz tych samych sterowników, co VW w swoich jednostkach wysokoprężnychpodczas afery "Dieselgate". To oczywiście ma się zmienić.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021