Wyszukiwałeś:

dofinansowanie

. Znaleziono 875 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dofinansowanie

Spróbuj też wyszukać: dofinansowanie obwodnicy kołobrzeg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 875 wszystkich):

Dofinansowanie dla obwodnicy Chrzanowa

Chrzanów otrzymał kolejne dotacje na inwestycje. W ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 powstanie obwodnicapółnocno-wschodnia Chrzanowa. Całkowita wartość projektu to ponad 85mln złotych. Obwodnica będzie liczyć prawie 3,5 km.

 

Unia dofinansuje kolejne inwestycje w Gdańsku

Zarząd Województwa Pomorskiego wybrał do realizacji i przyznałdofinansowanie unijne dla projektów „Budowa ulicy NowejŁódzkiej w Gdańsku" oraz „Przebudowa ul. Łostowickiej wGdańsku" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dlaWojewództwa Pomorskiego na lata 2007-2013. W sumie dofinansowaniewyniesie ponad 64 mln zł.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

Gdańska Trasa WZ czeka na...budowę

Gdański projekt Budowy Trasy W-Z znalazł się na liście indykatywnej. Dziekitemu w marcu 2010 roku powinny rozpocząć się prace nad realizacją gdańskiejTrasy WZ na odcinku od ul. Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadaniaplanowane jest na grudzień 2011r. Koszt inwestycji to ponad 192 mln zł, zczego dofinansowanie unijne z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowiskowyniesie 153,9 mln zł.

 

Rusza nabór wniosków na dofinansowanie dróg samorządowych

Do 15 stycznia 2010 r. można składać wnioski o dofinansowanie inwestycji nadrogach samorządowych, z rezerwy subwencji ogólnej w 2010 r. –poinformowało Ministerstwo Infrastruktury.

 

Obwodnica Jędrzejowa z funduszy Rozwój Polski Wschodniej

Ponad 100 mln zł dofinansowania ma zasilić budowę  obwodnicy Jędrzejowaw ciągu drogi krajowej 78. To pierwszy wniosek o dofinansowanie inwestycjidrogowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Unijne pieniądze na al. Wilanowską

Podpisano umowę na dofinansowanie z funduszy unijnych projektu dotyczącegorozbudowy al. Wilanowskiej w Warszawie. Wartość tej inwestycji to ponad 53 mlnzł, z czego unijne dofinansowanie wyniesie ponad 45 mln zł.

 

Po wsparcie na bezpieczeństwo

Centrum Unijnych Projektów Transportowych ogłosiło o naborze  wniosków  o dofinansowanie dla działania 8.1Bezpieczeństwo ruchu drogowego w ramach priorytetu VIII Programu Infrastrukturai Środowisko – Bezpieczeństwo transportu i krajowe sieci transportowe.Dofinansowaniu podlegają projekty, które polegają na przebudowie miejscszczególnie niebezpiecznych.

 

3,2 mld zł dofinansowania dla autostrady A4

GDDKiA podpisała umowę o dofinansowanie dla projektu "Budowa autostradyA-4 Tarnów - Rzeszów, odc. w. Krzyż - w. RzeszówWschód wraz z odc. drogi ekspresowej S-19 w. Rzeszów Zachód- w. Świlcza". Komisja Europejska zasili realizację projektu kwotą ponad3 mld 200 mln zł.

 

Pre-umowa na Szosę Lubicką

Podpisana została pre-umowa na modernizację Szosy Lubickiej w Toruniu (odcinekod Strugi Lubickiej do węzła Lubicz). Toruń uzyska dofinansowanie wwysokości ponad 29,7 mln zł ze środków Europejskiego Funduszu RozwojuRegionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniesie ponad 38 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021