Wyszukiwałeś:

dolnoslaskie

. Znaleziono 902 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dolnoslaskie

Spróbuj też wyszukać: 297 golnice objazd rozrusznik wielkopolski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 902 wszystkich):

Wątek na forum: UE da pieniądze na dolnośląskie drogi

Co to za droga na zdjeciu powyzej?? ~Kuba

 

UE da pieniądze na dolnośląskie drogi

Są pieniądze na budowę drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy. Zdodatkowej unijnej dotacji sfinansowana będzie też budowa autostrady A18,będącej przedłużeniem do Berlina A4, oraz być może trasa S3 z Legnicy doLubawki.

 

Nowe dolnośląskie drogi przed 2012?

Wiele ostatnio słychać o przyspieszeniu terminów budowy drógkrajowych w związku z Euro 2012. W województwie dolnośląskim w budowiejest obecnie autostrada A4, a już niebawem powinna ruszyć AutostradowaObwodnica Wrocławia oraz drogi ekspresowe S3 i S8. W kolejce czeka też krajowa„piątka”.

 

Dolnośląskie drogi czekają

W województwie dolnośląskim w budowie jest obecnie autostrada A4,wkrótce powinna ruszyć Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Praceprzygotowawcze obejmują też drogi ekspresowe S3 i S8 i S5.

 

Kolejne dolnośląskie mosty w naprawie

Kierowcy udający się w podróż przez Jarkowice, Miłków,Piechowice i Zagrodno w woj. dolnośląskim muszą się liczyć z utrudnieniamina drogach.

 

Dolnośląskie: droga wojewódzka nr 296 do remontu

Remont drogi wojewódzkiej nr 296 będzie kosztował prawie 10,5 mln zł.Utrudnienia potrwają do 15 października 2010 r. Droga wojewódzka nr 296nie będzie zamknięta, będą jednak utrudnienia związane z pracami.Modernizację przejdzie odcinek o łącznej długości 12,1 km.  

 

Dolnośląskie: drogi pod wodą

W województwie dolnośląskim kierowcy mogą napotkać utrudnienia nadrogach wojewódzkich w związku z podwyższonym stanem wód imiejscowym zalaniem dróg.

 

Dolnośląskie: Koniec remontu na DW342

Z końcem września zakończono prace remontowe na drodze wojewódzkiej nr342 pomiędzy Szewcami, a Zajączkowem w województwie dolnośląskim. Poodbiorze wykonanych prac, zniesiono ruch wahadłowy i przejazd odbywa się jużbez ograniczeń, po odnowionej nawierzchni.

 

Dolnośląskie: Nowe rondo w Dobromierzu

Kosztem ponad 4 mln zł powstanie nowe rondo w Dobromierzu. Inwestycja obejmujeprzebudowę skrzyżowania dróg krajowych nr 5 i 34.

 

Dolnośląskie: Rusza remont drogi Węzeł Syców ? Nowy Dwór

Rusza remont drogi wojewódzkiej nr 448 na odcinku Węzeł Syców– Nowy Dwór. Kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu.Kontrakt na zlecenie Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiuzrealizuje firma Skanska.  W związku z remontem do 15.12 br. wystąpiąutrudnienia w ruchu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023