Wyszukiwałeś:

dostawcy

. Znaleziono 1149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dostawcy

Spróbuj też wyszukać: dostawcy maflow visteon producenci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1149 wszystkich):

Wątek na forum: Przygotuj Volvo na zimę

Przygotuj swoje Volvo dobrze. Inaczej może nie zapalić, jeśli temperatura spadnie poniżej 5 stopni. Albo jeśli postoi z tydzień na parkingu. Piszę całkiem serio - kiedyś musiałem o 6 godzin opóźnić powrót z wakacji w Alpach, bo znajomym od mrozu "padł" nowy S40. W serwisie powiedzieli, że...

 

VOSS - "...nie wszyscy są w stanie produkować tak jak Polacy"

Pod koniec kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie, budowanego od sierpnia,zakładu VOSS Automotive w Legnickim Polu. Łączny koszt inwestycji wyniósł 6mln euro. Obecnie zakład wdraża nowe projekty i rozwija produkcję.

 

Polska centrum globalnej strategii wytwórczej GKN

"Nasza nowa inwestycja to nie tylko tworzenie nowych miejsc pracy, alerównież najnowsza technologia formowania precyzyjnego w Europie. Tętechnologię zamierzamy wykorzystać do dalszego rozwoju zakładów w Oleśnicy,które stają się jednym z najważniejszych zakładów jakie mamy wEuropie" - Kevin Smith, Prezes Zarządu GKN.

 

FAURECIA - bądź dostawcą panelowym!

Zagraniczne koncerny motoryzacyjne obecne w Polsce stale poszukują wiarygodnychpartnerów- poddostawców produktów i usług. Branża ta jednak stawia wysokiewymagania jakościowe i organizacyjne, których spełnienie wymaga inwestycji wnowe technologie i zmian w organizacji pracy.

 

Doskonałość z Praszki

Visteon Poland z Praszki jest jednym z oddziałów firmy Visteon - drugiego codo wielkości dostawcy komponentów dla światowego przemysłu samochodowego.Visteon Poland S.A. powstał w 1998 roku w wyniku przejęcia działającego napolskim rynku od 1953 roku przedsiębiorstwa Polmot Praszka. Było to pierwszeprywatyzowane przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej.

 

ThyssenKrupp stawia na produkcję w Polsce

W Dąbrowie Górniczej otwarto nowy zakład Stahl-Service-Center - ThyssenKruppStal Serwis Polska, będący pierwszym zakładem produkcyjnym koncernu ThyssenKrupp Steel AG w Polsce i całym regionie Europy Wschodniej. Nowe centrumserwisowe będzie wytwarzać 125.000 ton prefabrykowanych produktów stalowychrocznie.

 

Kryzys dotyka także dostawców

Spore problemy związane ze światowym kryzysem dotykają nie tylko wielkiekoncerny z branży motoryzacyjnej. Coraz więcej kłopotów mają takżedostawcy. Ograniczenia produkcji samochodów odbijają się wyraźnie nasytuacji podwykonawców, którzy planują zwolnieniapracowników.

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Czarny scenariusz dla motodostawców

Spadek popytu na samochody w 2010 roku może zredukować zamówienia dlapolskich producentów części motoryzacyjnych.

 

TRI po raz kolejny jako najlepszy dostawca

Firma TRI (Poland) w Wolbromiu została po raz kolejny wyróżnionanagrodą dla dostawcy TME (Toyota Motor Europe) za rok 2010 w kategoriach„Jakość” i „Zarządzanie Projektami”. TRI (Poland) od2001 roku utrzymuje pozycję czołowego dostawcy Toyoty, wśród kilkuseteuropejskich dostawców. Ponadto W marcu fabryka TPCA (Toyota PeugeotCitroën Automobile) również nagrodziła firmę z Wolbromia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023