Wyszukiwałeś:

droga X

szybkiego X

ruchu X

. Znaleziono 130 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga szybkiego ruchu

Spróbuj też wyszukać: E28 droga szybkiego ruchu-raków Boleslawiec-Bydgoszcz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 130 wszystkich):

Luźniej na czwórce

Dzisiaj, 15 lipca 2005 roku udostępniono kierowcom dwie jezdnie na nowowybudowanym odcinku drogi krajowej nr 4 pomiędzy Krakowem a Wieliczką. Takazmiana organizacji ruchu (pomimo trwającej budowy) pomoże rozładowaćpowstające dotychczas korki oraz ułatwi podróż wybierającym się nawakacje.

 

A-8 zamiast S-8?

Platforma Obywatelska planuje wybudować autostradę zamiast zapowiadanejwcześniej przez PiS drogi szybkiego ruchu z Wrocławia do Warszawy. Drogęekspresową S-8 miałaby zastąpić autostrada A-8 do Łodzi a dalej A-1 i A-2do Warszawy.

 

Via Baltica nie przez Augustów?

Wciąż trwa walka o budowę obwodnicy Augustowa, która ma byćczęścią trasy Via Baltica, łączącej Kraje Bałtyckie z Europą Zachodnią,jednak może się okazać, że droga zostanie poprowadzona innym, oddalonym odAugustowa wariantem, który popierają warmińsko-mazurscy samorządowcy.

 

Grójec: Gotowa ekspresowa obwodnica

19 września bieżącego roku oddano do użytku kolejny odcinek drogiekspresowej S7, który jednocześnie pełni funkcję ekspresowej obwodnicyGrójca. Przebudowa ponad 8 km odcinka drogi krajowej do parametrówtrasy szybkiego ruchu kosztowała około 216 mln zł

 

S22 – połowiczny sukces

Oddany do użytku pod koniec września bieżącego roku 50-kilometrowy odcinekdrogi ekspresowej S22 to dla drogowców kolejne kilometry, jakie mogądoliczyć do puli wybudowanych tras szybkiego ruchu. Nie jest to jednakspektakularny sukces. Kierowcy mają w końcu do dyspozycji tylko jednąjezdnię, a sama droga powstała już przed II wojna światową.

 

Autostrady: rok 2010 gorszy niż obecny

Zgodnie z rządowymi zapowiedziami w przyszłym roku powstanie tylko 48,4 kmautostrad. To dwukrotnie mniej niż w roku obecnym. Dopiero 2011 rok maprzynieść wyraźne przyspieszenie w budowie tras szybkiego ruchu.

 

Miasto Twarzą do Autostrady

Inwestycja realizowana w ramach III etapu projektu "Miasto Twarzą doAutostrady", polegająca na budowie obwodnicy Dąbrowy Narodowej wJaworznie, zbliża się do półmetku. III etap projektu MTdA zakładacałkowitą likwidację korków na wjeździe do miasta w DąbrowieNarodowej. W ramach projektu zostanie zbudowany odcinek dwujezdniowej drogiszybkiego ruchu, od ul. Orląt Lwowskich do ul. Wojska Polskiego, o długości2,7 km.

 

Coraz więcej kilometrów na mapie drogowej Polski

Istniejąca sieć drogowa Polski powiększy się w ciągu najbliższych trzechmiesięcy o 271 kilometrów nowych dróg szybkiego ruchu, w tym o101 kilometrów nowych autostrad. W sumie do końca października będziejuż blisko 460 km szybkich tras, które w tym roku GDDKiA udostępniłakierowcom.

 

Tu musisz zapłacić za przejazd

W Europie królują dwie metody opłat za korzystanie z drógszybkiego ruchu oraz autostrad. W zależności od kraju, kierowcy mająmożliwość płacenia za pokonany dystans trasy na specjalnych punktach poboruopłat, albo zobligowani są do uiszczenia opłaty czasowej, np. w postaciwiniet. Jakie są aktualne stawki? Ile wynoszą kary? A gdzie dodatkowozapłacimy za przejazd tunelem? Warto to wiedzieć przed wyjazdem na zagranicznyurlop.

 

Wątek na forum: Czym się różni droga ekspresowa od autostrady?

No i najwazniejsza roznica. Autostrady sa platne, a drogi szybkiego ruchu nie. (ViaToll wylaczajac). ~Kierowca

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga szybkiego ruchu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019