Wyszukiwałeś:

drogowe

. Znaleziono 4908 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogowe

Spróbuj też wyszukać: mapa obwodnicy rawicza jak kupic używane auto informacje z dróg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4908 wszystkich):

"Nowe propozycje drogowe"

"Dzisiejszy system budowy dróg jest nieskuteczny, mało efektywny iczęsto krytykowany. Nie możemy budować dróg za wszelką cenę i dróg bylejakich" - powiedział Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek 9listopada br. podczas konferencji prasowej.

 

Nowe procedury nabywania gruntów pod inwestycje drogowe

Prezydent podpisał ustawę o szczególnych zasadach przygotowania i realizacjiinwestycji w zakresie dróg krajowych. Nowe regulacje zmieniają procedurynabywania nieruchomości pod inwestycje drogowe.

 

Drogowe ‘spec-spółki’

Minister transportu będzie tworzył drogową spółkę specjalnegoprzeznaczenia, działającą w formie spółki akcyjnej. Spółki te będąprzygotowywać lub realizować przedsięwzięcia drogowe. MinisterstwoTransportu zdecydowało się na utworzenie regulacji, które umożliwiłybykierowanie części zadań inwestycyjnych związanych z budową nowych drógekspresowych i autostrad do specjalnych spółek.

 

Uwaga na prace drogowe w Toruniu

W kilku miejscach Torunia prowadzone są obecnie remontowe prace drogowe lubtorowe, w związku z którymi wprowadzone zostały zmiany w organizacjiruchu – informuje Urząd Miasta w Toruniu.

 

Gdańskie inwestycje drogowe

Gdańscy drogowcy planują na 2008 rok kilka nowych inwestycji drogowych. Wbudżecie na bieżący rok na projekty drogowe i komunikacyjne zarezerwowanokwotę blisko 122 mln zł. Prowadzone będą głównie prace związane zprzygotowaniem infrastruktury na Euro 2012.

 

Prace drogowe na ulicach Szczecina

Rozpoczęły się prace drogowe na ul. Gdańskiej, pl. Dziecka i przyprzebudowie ulic Jana Kazimierza i Jana Chryzostoma Paska w Szczecinie.

 

Plany drogowe dla Gdańska Południe

Nowa Bulońska Północna, Nowa Jabłoniowa i Nowa Podmiejska -NowaMałomiejska - to trzy kluczowe fragmenty planowanego podstawowego układudrogowego w dzielnicy Gdańsk-Południe. To one najefektywniej wpłyną napoprawę ruchu w tej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Dlatego w latach2014-2020 w ramach inwestycji drogowych zrealizowane zostaną w pierwszejkolejności. Jako kolejne realizowane będą ulice: Nowa Świętokrzyska, NowaWarszawska lub Unruga. Takie założenia ma Projekt Strategicznego ProgramuTransportowego Dzielnicy Południe w mieście Gdańsku wraz z prognoząoddziaływania na środowisko.

 

Wrocław: Łącznik Żmigrodzki ? pierwsze prace drogowe

Rozpoczęto pierwsze prace drogowe przy budowie Łącznika Żmigrodzkiego weWrocławiu. Wykonawcą projektu jest firma Skanska.

 

Nowe znaki drogowe

W związku z wprowadzeniem elektronicznego systemu poboru opłat na naszychdrogach pojawią się dwa nowe znaki drogowe.

 

Poznań: prace drogowe na Pawiej i Warszawskiej

Rozpoczęły się roboty drogowe na południowej nitce ulicy Warszawskiej wPoznaniu. Ruszyły także prace związane z budową sygnalizacji świetlnej naskrzyżowaniu ulic Pawia i Wyzwolenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021