Wyszukiwałeś:

duster

. Znaleziono 310 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: duster

Spróbuj też wyszukać: dacia duster duster ncap numer vin dacia duster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 310 wszystkich):

Dacia Duster w pełnej okazałości

Jeszcze jakiś czas temu Dacia była kojarzona wyłącznie z Loganem. Teraz sięto dość szybko zmienia, bo po kolejnych wersjach nadwoziowych Logana, pomodelu Sandero i Sandero Stepway, do gamy modelowej już wkrótcedołączy nowy crossover o nazwie Duster.

 

Dacia Duster w maju w polskich salonach

Z początkiem maja 2010 roku Dacia wprowadzi do polskich salonówswój pierwszy model klasy SUV o nazwie Duster. Ceny nie są jeszczeznane.

 

Przebojowe Dacia Duster i Hyundai ix35

Dwie nowości, które w marcu zadebiutowały na polskim rynku, mowa tu oDacii Duster oraz Hyundaiu ix35, od razu spotkały się z bardzo dużymzainteresowaniem polskich klientów. Najlepszym tego przykładem jestranking najbardziej popularnych modeli Top Ten mojeauto.pl, w którym obate modele już w pierwszym miesiącu swojej obecności rynkowej wskoczyły doczołowej dziesiątki.

 

Dacia Duster w końcu zdobywa szczyt

Debiutująca w marcu na polskim rynku od pierwszych miesięcy cieszyła sięsporym zainteresowaniem. Zarówno w rankingu popularności Top Tenmojeauto.pl, jak i w rzeczywistych słupkach sprzedażowych Dacia Dusterplasowała się dość wysoko. Aż wreszcie przyszedł grudzień i pierwszapozycja wśród najbardziej popularnych modeli. Czy to przełoży się najeszcze lepszą sprzedaż w rozpoczętym właśnie roku?

 

Wątek na forum: Dacia Duster = Renault duster

Dacia Duster w Rosji ,USA i rynkach azjatyckich bedzie sprzedawana pod nazwa Renault Duster ~Baz

 

Dacia Duster: Brzydki ma gorzej

Wielu z nasz zarzeka się, że w swoich ocenach nie sugeruje się wyglądem.Niestety w wielu kwestiach prawda okazuje się inna. Zaszufladkowanie przezwygląd może się okazać niesprawiedliwe o czym przekonaliśmy się wprzypadku Dacii Duster.

 

Dacia Duster to "Dobry Produkt"

Dacia Duster po raz drugi z rzędu otrzymała tytuł Dobry Produkt przyznawanyna podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckichorganizowanego przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

 

Duster zdetronizowany

Każda seria ma kiedyś swój koniec. Seria Dacii Duster na pozycji liderarankingów Top Ten mojeauto.pl trwała aż dwanaście miesięcy, jednakzostała przerwana w ostatnim miesiącu ubiegłego roku. A zakończyły ją odrazu dwa modele - Kia Sportage oraz Skoda Octavia.

 

Dacia Duster Internetowym Samochodem Roku 2011 ? raport - auta nowe

Po dwóch latach dominacji Skody Octavii w plebiscycie na InternetowySamochód Roku, w minionych dwunastu miesiącach najlepiej sprzedającysię na polskim rynku model musiał uznać wyższość Dacii Duster. Z koleitrzecia w rankingu Kia Sportage miała duży udział w tym, że to koreańskamarka okazała się najpopularniejsza wśród polskich internautóww 2011 roku.

 

Dacia Duster 1.5 dCi 110 KM 4x4: I na teren, i na miasto

Dacia nie udaje, że tworzy lepsze auta niż są one w rzeczywistości. Niepróbuje mamić klientów atrakcyjnym designem czy długimi listamiwyposażenia. Nieprawdą byłoby jednak stwierdzenie, że jedyną zaletą modelitej marki jest niska cena. Sprawdziliśmy na przykładzie Dacii Duster, coinnego ma jeszcze do zaoferowania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020