Wyszukiwałeś:

e X

35 X

18 X

. Znaleziono 102 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e 35 18

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 102 wszystkich):

Wątek na forum: Londyński hybrydowy autobus

Autobusu piętrowy (DOUBLE-DECKER) prosto z Londynu na imprezę, promocje firmy lub produktu. ZAPYTAJ O ZDJĘCIA POZOSTAŁYCH AUT! Warszawa i okolice - ale i dowolne miejsce w Polsce. Chcesz zamieścić reklamę na piętrusie? My to załatwimy. Zastanów się gdzie i kiedy chcesz odbyć przejażdżkę i...

 

Motoryzacja daje zatrudnienie

Producenci branży motoryzacyjnej w Polsce coraz częściej zatrudniająpracowników tymczasowych i na stałe. Według danych Adecco, w 2005 roku dopracy w motoryzacji trafiło prawie 8 tysięcy osób, z czego najliczniejszągrupę stanowili pracownicy tymczasowi. Najwięcej osób trafiło do firmprodukujących części i akcesoria samochodowe.

 

Nowa Klasa E w pakiecie AMG

Nim do salonów dotrze topowa wersja E 63 AMG nowej generacji Klasy E,klienci będą mogli zamówić każdą z dostępnych wersji (silnikowych iwyposażeniowych) tego modelu ze specjalnym sportowym pakietem AMG.

 

35 lat tyskiego zakładu Fiat Auto Poland

Dokładnie 18 września 1975 roku ze świeżo co zainstalowanych liniiprodukcyjnych tyskiego zakładu Fiat Auto Poland (wówczas noszącegonazwę Zakładu nr 2 FSM) - zjechały pierwsze samochody, oczywiście byłyto… kultowe już Maluchy. Mija 35 lat …  na powierzchni 2,3 mln metrów kwadratowych funkcjonuje obecnie 56 firm, w którychpracuje ok. 6,1 tys. pracowników. Dzisiaj maksymalna zdolność tyskiegozakładu wynosi dziennie ok. 2 300 samochodów. Oznacza to, że co 33 sek.z linii produkcyjnych może zjeżdżać nowy samochód.

 

Wątek na forum: Przed Euro 2012

a co z A 18??????miala tez byc gotowa do EURO ~adolf h

 

Wątek na forum: dwumasowe na jednomasowe

moja primera p12e 1,9 dci ma 120 tys przebiegu i ponoć pora wymienic koło dwumasowe wraz ze sprzeem. jak sie dowiedziałem, ile to kasy, to nieco awatpiłe. dowiedziałem sie że są inne pomysły: 1) regeneracja 2) załoęnie sztywnego nowego czy ktos z was ćwiczył powyższe warianty? jakie do...

 

Wątek na forum: Czy coś się psuje

Mam Cee CDR 3,0 l 2007 narazie super tylko nawi na polske niedostępne ~Patuti

 

W październiku zyskamy nowy odcinek A4

Już w październiku pod koła kierowców trafi kolejny odcinek autostradyA4 Tarnów – Dębica. Blisko 35-kilometrowy odcinek jest brakującymogniwem autostrady A4 łączącym Rzeszów z granicą z Niemcami.

 

Utrata wartości - auta elektryczne wśród najgorszych

Brytyjska organizacja Glass's badająca rynek motoryzacyjny, przedstawiła najnowsze badania na temat utraty wartości nowych samochodów. Okazuje się, że po roku eksploatacji najmniej warte jest elektryczne Renault.

 

Wątek na forum: Mam problemy z sinkilem!!! 300 2.7l V6

Witam Mam problem z silnikiem. Mam Chryslera 300 V6 2.7L z gazem 2006r. Auto zostało sprowadzone ze Stanów z Miami całe. Mam go od 2006r. Na 100% nie było bite. Ma przejechane 40 tys. km. Ma tyle przejechane bo bardzo mało nim jeżdże. Cały czas stoji w garażu. Na gazie chodzi bardzo ładnie, nie ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e 35 18".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022