Wyszukiwałeś:

ekspresowa

. Znaleziono 1685 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekspresowa

Spróbuj też wyszukać: ekspresowa s19 ekspresowa s3 portugalskie konsorcjum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1685 wszystkich):

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

S8 blokuje budowę obwodnicy

Bełchatów już od dawna walczył o budowę obwodnicy. Miasto chciało,aby planowana droga ekspresowa S8 przebiegała w jego pobliżu, a tym samymprzejęła ruch pojazdów odbywający się teraz przez centrumBełchatowa. Obecnie jednak przez brak postępów w sprawie S8, blokowanajest także budowa obejścia.

 

S8 jednak przez Łódź?

Wszystko wskazuje na to, że Łódź wygrała walkę i planowana drogaekspresowa S8 pobiegnie jednak przez to miasto. Ten wariant drogi potwierdziłMinister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk, który na początku lutegobieżącego roku gościł w Łodzi.

 

Ekspresowa "Zakopianka"

Kierowcy podróżujący „Zakopianką” wreszcie doczekali sięotwarcia dla ruchu ekspresowego odcinka trasy. 12,5 km droga ekspresowa zMyślenic do Lubnia była gotowa dużo wcześniej, jednak ze względu naprotesty, 2,5 km odcinek w Stróży był zamknięty aż do 20 marcabieżącego roku.

 

S14 – zachodnia obwodnica Łodzi

Ponad 40 km zachodnia obwodnica Łodzi – droga ekspresowa S14 to kluczowainwestycja. Budowa drogi ma być realizowana w latach 2009-2013, jednak najpierwtrzeba wybrać wariant przebiegu trasy. W związku z tym rozpoczęły siękonsultacje w sprawie lokalizacji drogi.

 

Łódź: Będą problemy z S14?

Droga ekspresowa S14, czyli zachodnia obwodnica Łodzi ma usprawnićkomunikację wokół miasta. Zanim jednak powstanie, urzędnicy będąmusieli zmierzyć się z protestującymi mieszkańcami, których domystoją na trasie planowanej obwodnicy.

 

Ekspresowa S7 w Krakowie prawie gotowa

Droga ekspresowa S7 pomiędzy węzłami Bieżanów i Rybitwy na tereniemiasta Krakowa jest prawie gotowa. Zakończyły się prace zasadnicze, teraztrwają prace wykończeniowe i rozpoczynają się odbiory techniczne.Spodziewamy się, że droga zostanie udostępniona dla ruchu około połowylistopada – informuje GDDKiA oddział w Krakowie. Budowa kosztowałaprawie 200 mln zł i trwała prawie 2 lata.

 

Obwodnica Kielc przestaje być ekspresowa

Obwodnica Kielc przestaje być ekspresowa. Na szczęście tylko na dwa lataczyli na czas rozbudowy. Od poniedziałku 18 października 2010 zmieni sięoznakowanie na obwodnicy Kielc, wprowadzone zostaną także ograniczeniaprędkości w związku z rozpoczęciem inwestycji zmierzającej do dostosowaniadrogi S7 do pełnych parametrów dwujezdniowej trasy ekspresowej. Budowablisko 23-kilometrowej obwodnicy Kielc na pełnych parametrach dwujezdniowejdrogi ekspresowej to największa do tej pory inwestycja drogowa regionuświętokrzyskiego. Prace ruszyły pod koniec września, a potrwają 2 lata.

 

Ekspresowa szóstka wyzwaniem Wybrzeża

W perspektywie najbliższych lat na Wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Kierowcy czekają na nią od lat. Nadzieję rodzi fakt, że część inwestycjizostała już ujęta przez resort transportu jako zadanie realizacyjne wProgramie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2020.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021