Wyszukiwałeś:

ekspresowe

. Znaleziono 1231 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekspresowe

Spróbuj też wyszukać: s3 s14 ekspresowe trójmiasto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1231 wszystkich):

Wątek na forum: Umowa na budowę kolejnego odcinka S3

droga między Polkowicami a Lubinem, jest drogą dwujezdniową, ale posiada kolizyjne skrzyżowania, a obwodnice Nowej Soli i Międzyrzecza nie są oznaczone jako drogi ekspresowe, czyli nie posiadają tego statusu ~coś jednak wiem

 

"Ekspresowe przyspieszą?"

Aktualnie w sieci dróg krajowych funkcjonuje 206 km dróg ekspresowych.Głównym zadaniem lat najbliższych powinno być niewątpliwie przyspieszenietempa ich budowy. Według planów GDDKiA w latach 2003-2005 przewiduje sięoddanie do ruchu (do końca 2005 roku) łącznie ok. 166 km nowych odcinków.

 

Wspólna inicjatywa - drogi, kolej, lotnisko

Przedstawiciele województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiegochcą budowy lotniska między Warszawą i Łodzią, budowy szybkiej kolei oraztrzech dróg ekspresowych.

 

Trudna droga do EURO 2012

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to bez wątpienia jedno z największychsportowych wydarzeń na świecie. Dlatego w 2012 roku możemy spodziewać sięhistorycznego wręcz szturmu kierowców-kibiców na polskichdrogach. Tymczasem po „huraoptymistycznych” wizjach mamy dzisiajopóźnienia w realizacji inwestycji drogowych. W ocenie NIK istniejeryzyko, że z około 3 tys. km planowanych dróg ekspresowych i autostrad,związanych z przygotowaniami do organizacji EURO 2012, wykonanie około jednejtrzeciej przed mistrzostwami może okazać się nierealne.

 

NIK: Nie wszystkie drogi powstaną na Euro 2012!

Kolejna przeprowadzona przez NIK kontrola stanu przygotowań do zbliżającychsię w naszym kraju mistrzostw Euro 2012 potwierdziła, że sąopóźnienia. Aż 28 proc. zadań inwestycyjnych przesunięto na okres porozpoczęciu mistrzostw, w tym 20 zadań w zakresie budowy drógekspresowych.

 

Autostrady i drogi ekspresowe w Polsce

Według raportu Ministerstwa Infrastruktury z 8 listopada br. obecnie w budowiei przebudowie jest 1380 km dróg krajowych. Prace przy budowie nowych trasdotyczą głównie autostrad (643 km), dróg ekspresowych (631km)  oraz obwodnic (86 km). Realizowana jest także przebudowa 21 kmistniejącej sieci.

 

Wątek na forum: Cóż to był za rok!

CO DO: "A jak autostrady" - Autostrady w Polsce to żart, wg. zachodnich norm to zwykle drogi ekspresowe. A drogi ekspresowe w Polsce to jak normalne drogi na Zachodzie.... Pomijam fakt, że większość z nich za kilka lat się rozsypie, a już za rok bedą koleiny i dziury. Znajdź podobne forum Motoryzacja ogólnie

 

Wątek na forum: Drogi krajowe niebezpieczniejsze niż autostrady

A jak zostało wyliczone to, że drogi krajowe są bardziej niebezpieczne niż autostrady ? Z podanych danych wynika, że: 1. Na drogach jednojezdniowych, dwukierunkowych, co 9 wypadek kończy się śmiercią. 2. Na drogach o dwóch jezdniach jednokierunkowych, co 15 wypadek kończy się śmiercią. 3. Na drog...

 

Nowe przetargi na drogi ekspresowe

Kolejne przetargi na budowę ponad 66 km nowych dróg ekspresowychogłosiła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dzięki temuprzybędą trzy kolejne odcinki drogi S3 w województwie lubuskim orazodcinki drogi ekspresowej S7 w województwach warmińsko-mazurskim imałopolskim. W sumie od początku roku GDDKiA ogłosiła już 16przetargów na 189 km nowych dróg ekspresowych.

 

Miliardy na polskie drogi

Około 95 mld zł trafi na budowę dróg w Polsce - 40 mld zł z polskiegobudżetu a około 45 mld zł z funduszy unijnych. Inwestycje obejmągłównie budowę autostrad i dróg ekspresowych, w tym traswpisujących sie w głowne korytarze transportowe Europy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023