Wyszukiwałeś:

elektryczne

. Znaleziono 5812 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: elektryczne

Spróbuj też wyszukać: nissan leaf hybrydy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5812 wszystkich):

Zobacz, ile Europejczycy oszczędzają na ekologicznych modelach

Pojazdy hybrydowe oraz elektryczne mają w niedalekiej przyszłości zdominowaćrynek nowych samochodów. Tak byłoby najlepiej, patrząc przez pryzmatochrony środowiska. Jak na razie jednak segment tego typu aut rozwija siępowoli, dlatego niezbędne stały się różnego rodzaju zachętyoferowane przez państwa dla nabywców takich pojazdów.

 

Czy auta elektryczne są w Polsce faktycznie zeroemisyjne?

Auta elektryczne, nie emitujące do atmosfery dwutlenku węgla, to przyszłośćmotoryzacji. Czy jednak faktycznie są one zupełnie zeroemisyjne? Takie pytaniezadaliśmy Robertowi Grudzińskiemu - ekspertowi do spraw energetyki.

 

Kia też ma elektryczne auto

Moda na elektryczne auta dotarła także i do Korei. Kia zaprezentowaławłaśnie pierwszy taki model, którego pierwsze egzemplarze wyjadą nadrogi już w zbliżającym się 2012 roku.

 

Nie tylko elektryczne są "eco"?

Pojawiające się w sprzedaży kolejne elektryczne samochody niewątpliwie sąekologiczne, nie emitują niemal w ogóle zanieczyszczeń, a kosztypodróży są minimalne. Jednak wcale nie są one skazane na sukces, a toze względu na to, że napędzane benzyną bądź olejem napędowym tradycyjnemodele stają się również coraz bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

 

W miastach elektryczne. Na dalsze trasy ogniwa paliwowe

Już w przyszłym roku na europejskim rynku zadebiutuje pierwsza seryjna Toyotanapędzana ogniwami paliwowymi. Według władz japońskiego koncernu tego typunapęd będzie się sprawdzał w przyszłości na długich dystansach. Ruchmiejski zostanie zaś zdominowany przez auta elektryczne.

 

Samochody elektryczne: fakty i mity

Stoimy u progu nowego rozdziału w motoryzacji. Samochody elektryczne stająsię nową rzeczywistością. Co warto wiedzieć o tym rodzaju napędu?

 

Elektryczne samochody w niskich ratach

Samochody elektryczne wciąż są drogie, ale firmy takie jak VolkswagenFinancial Services oferują finansowanie, które pozwala jeździć"elektrykiem" w ofercie finansowej z niskimi ratami.

 

Samochody elektryczne czy wodorowe?

Rozpoczęcie produkcji Volkswagena ID.3 sprawia, że pytanie o to, któryrodzaj napędu ma przed sobą większą przyszłość staje się znowu aktualne.

 

Elektryczne BMW iX testowane pod biegunem

Nowy flagowy model technologiczny BMW Group przechodzi, za kołem podbiegunowym,intensywny program strojenia systemów napędu i układu jezdnego –silniki elektryczne, napęd na wszystkie koła, technologia ładowania,akumulator wysokonapięciowy i zarządzanie temperaturą przechodzą testywytrzymałościowe w ekstremalnie niskich temperaturach.

 

Volvo reaguje na wzrost popytu na elektryczne modele

W belgijskiej Gandawie wytwarzane jest pierwsze elektryczne Volvo, a już niebawem ma ruszyć produkcja drugiego takiego modelu. Do tego z taśm tejfabryki zjeżdża XC40 w wersji plug-in, na które popyt szybko rośnie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, Volvo Cars zwiększa moc produkcyjnązelektryfikowanych aut w swoim belgijskim zakładzie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022