Wyszukiwałeś:

emisja

. Znaleziono 508 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: emisja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 508 wszystkich):

Wątek na forum: Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Biorąc pod uwagę, że CAŁA emisja CO2 dokonywana przez człowieka lub na skutek jego działań ledwie przekracza 1% ogółu emisji CO2 na naszej planecie, warto patrzeć na ekologię z przymrużeniem oka. Za to ekonomika eksploatacji jak najbardziej. aaa

 

Oszczędna i ekologiczna Ibiza

Obok koncepcyjnego SUV-a Tribu, na stoisku Seata we Frankfurcie zadebiutujerównież ekologiczna wersja Ibizy, której emisja CO2 została zredukowana dopoziomu zaledwie 99 g/km.

 

Wątek na forum: opel astra II 1.4 kombi -zapala się ,,emisja spalin''

opel 2006-zagazowany styczeń 2010,12tyś.km.praca silnika ok. jesienią przy ostrym skręcie zapaliła się lampka ,,emisja spalin'' auto paliło na 3cylindry. po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu auta ,prac silnika powróciła do normy. 12tyś km. przebiegu wymusiło wymianę świec ,filtrów i o...

 

Czy auta elektryczne są w Polsce faktycznie zeroemisyjne?

Auta elektryczne, nie emitujące do atmosfery dwutlenku węgla, to przyszłośćmotoryzacji. Czy jednak faktycznie są one zupełnie zeroemisyjne? Takie pytaniezadaliśmy Robertowi Grudzińskiemu - ekspertowi do spraw energetyki.

 

Wątek na forum: Hyundai ix20: Nadmuchany maluch

Tak dla porównania ix20 i Venga wersje podstawowe: Hyundai ix20 1.4 CVVT 90 KM Classic Informacje ogólne: Rodzaj samochodu: Osobowy Klasa: Mini van Rok produkcji: 2010 Układ napędowy: Rodzaj silnika: benzynowy Pojemność silnika [cm3]: 1396 Moc maksymalna [KM/kw](obr/min): 90/66 (6...

 

Ekologiczne auta nie są ekologiczne?

Kwestie ekologiczne są chyba tymi najważniejszymi, które w ostatnichlatach determinują producentów samochodów podczas całego cyklutworzenia nowego auta. Coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin mająpowodować, że jeżdżące po naszych drogach pojazdy nie będą truły aż wtak wielkim stopniu naszego środowiska. Tymczasem zebrane dane pokazują, żemimo podjętych działań faktyczna emisja spalin przez samochody jest o wielewyższa niż oczekiwano.

 

Które marki najmniej, a które najbardziej trują

Komisja Europejska, w ramach walki o ograniczanie emisji dwutlenku węgla wsektorze motoryzacji, opublikowała raport, w którym zdradza, jakie markisamochodowe emitują najmniej CO2 do atmosfery, a które przyczyniająsię do największego zatruwania naszego środowiska tym gazem. Wyniki nie sąjednak specjalnie zaskakujące.

 

Coraz niższa emisja CO2

Bycie ekologicznym jest dziś w modzie, co w przypadku motoryzacji najbardziejwidoczne jest poprzez ciągłą walkę o obniżanie poziomu emisji dwutlenkuwęgla. Już piąty rok z rzędu marką o najniższym w Europie poziomie emisjiCO2 jest Fiat ze średnią 118,2 g/km. Najmniej nowe samochody zanieczyszczająśrodowisko w Portugalii, a Polska plasuje się na 14. pozycji wśródnajwiększych europejskich krajów.

 

Fiat emituje najmniej CO2, Polska na szarym końcu

W minionym roku niemal wszystkie liczące się na Starym Kontynencie markisamochodowe obniżyły swoją średnią emisję dwutlenku węgla. Na czele, juższósty rok z rzędu, znajduje się Fiat. Natomiast wśród 23europejskich krajów, jeden z najwyższych poziomówzanieczyszczenia CO2 przez nowo sprzedane samochody zanotowano w Polsce.

 

Samochody będą spalać 3-4 l/100 km?

Komisja ds. Środowiska Parlamentu Europejskiego opowiedziała się w dniuwczorajszym za dalszym ograniczaniem poziomu dwutlenku węgla emitowanego przeznowo sprzedawane na rynku europejskim samochody.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019