Wyszukiwałeś:

evoque

. Znaleziono 138 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: evoque

Spróbuj też wyszukać: range rover evoque land rover evoque volvo xc90

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 138 wszystkich):

Premiera Range Rover Evoque w Polsce

W środowy wieczór w Warszawie, pod hasłem „Hello Poland”,odbyła się impreza na której w towarzystwie polskich celebrytówzaprezentowany został Range Rover Evoque.

 

Gorący Evoque

Brytyjskie media donoszą o tym, że Range Rover pracuje nad ostrzejsząodsłoną najnowszego modelu Evoque.

 

Range Rover Evoque nagrodzony

Magazyn Motor Trend przyznał prestiżową nagrodę dla  Range Rovera Evoque. Brytyjski najnowszy model otrzymał tytuł "SUV roku 2012". Nagroda została wręczona w siedzibie manhattańskiego dealera Land Rovera.

 

Większy brat Evoque

Serwis Autocar donosi, że Land Rover planuje stworzyć większą wersję RangeRovera Evoque. Widać, że brytjska marka widząc jak wielki sukces odnosiEvoque chce iść za ciosem i ugrać na rynku luksusowych SUVów jeszczewięcej.

 

Range Rover Evoque także jako... koncept

Zachęcona olbrzymim sukcesem modelu Range Rover Evoque marka Land Roverpostanowiła rozszerzyć liczbę wersji nadwoziowych o kabrioleta. W Genewiezobaczymy koncepcyjnego jeszcze Evoque'a Cabrio, ale, kto wie, być możeniebawem i ta wersja trafi do produkcji.

 

Evoque zebrał już 100 nagród

Range Rover Evoque został uhonorowany tytułem World Design Car of the Year2012. Nagroda została przyznana podczas New York International Auto Show i wrazz nią liczba globalnych wyróżnień dla nowego modelu Land Roveraprzekroczyła setkę. 

 

Range Rover Evoque Cabrio w przyszłym roku

W 2012 roku na targach w Genewie Brytyjczycy pokazali koncepcyjną wizję RangeRovera Evoque w wersji cabrio. Dziś dowiadujemy się, że samochód wprodukcyjnej wersji pojawi się w przyszłym roku.

 

Range Rover Evoque przeszedł facelifting

Jeden z najbardziej utytułowanych SUVów ostatnich lat, czyli RangeRover Evoque przeszedł facelifting. Samochód wzbogacił się m.in. onową 9-stopniową przekładnię automatyczną.

 

Range Rover potwierdza Evoque'a cabrio w podziemiach Londynu

Takiego auta nie było od dawna. Choć Brytyjczycy sugerowali możliwość wprowadzenia terenowego kabrioletu do swojej oferty, to nieszablonowe przedsięwzięcie wydawało się niepewne. Ale teraz wiemy już na 100% - kto zechce, kupi Evoque'a cabrio już w przyszłym roku.

 

Chińska kopia Evoque'a w sprzedaży - Brytyjczycy bezradni

Mimo wyraźnych protestów Land Rovera, Land Wind X7 wchodzi na rynek chiński w niezmienionej formie. Czyli niemal identycznej jak Range Rover Evoque.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022