Wyszukiwałeś:

fabia X

kombi X

. Znaleziono 184 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fabia kombi

Spróbuj też wyszukać: fabia 1 4 tdi kombi octavia kombi Nowa fabia kombi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 184 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Fabia kombi - kolejne szczegóły

ciekawe ile bedzie ksoztowac,stara fabia kombi kosztuje od 39.500 chyba, wiec tu pewno dadza z 41 tys. zł, ciekawe, bo to bedzie mialo decydujacy wplyw na sprzedaz fabii ~lejkos

 

Skoda Fabia kombi: Przemyślane kombi

Skoda Fabia z nadwoziem kombi pojawiła się w sprzedaży w 2000 roku. Co możnapowiedzieć po sześciu latach obecności tego modelu na polskim rynku? Sukces!I to taki, którego może pozazdrościć mu wiele innychsamochodów.

 

Skoda Fabia kombi: Wciąż popularna

Mimo że w salonach można już zamawiać Skodę Fabię drugiej generacji,wciąż bardzo dużą popularnością cieszy się jej poprzedniczka. A wszczególności wersja kombi, której produkcja ma potrwać jeszczetylko do końca tego roku.

 

Fabia kombi na horyzoncie

Magazyn 'WhatCar?' ujawnił pierwsze, jeszcze nieoficjalne zdjęcia oraz strzępinformacji na temat Skody Fabia w wersji kombi. Czeski model najprawdopodobniejpojawi się w sprzedaży na początku 2008 roku, a nie jak przypuszczanowcześniej pod koniec bieżącego roku.

 

Fabia kombi oficjalnie

Wrześniowe targi samochodowe IAA we Frankfurcie będą miejscem debiutu drugiejgeneracji Skody Fabia w wersji kombi. Producent ujawnił właśnie jej pierwszezdjęcia... póki co tylko z profilu.

 

Nowa Fabia kombi - kolejne szczegóły

Skoda stopniowo zdradza szczegóły dotyczące nowej Fabii w wersji kombi.Oficjalna premiera już za niecały miesiąc, na wystawie samochodowej weFrankfurcie.

 

Nowa Fabia kombi od 40 000 zł

Firma Skoda Auto Polska podała ceny, jakie będą obowiązywać na nowejgeneracji model Fabia kombi. Czeski konkurent dla Peugeot 207 oraz Renault Cliow tej samej wersji nadwoziowej kosztuje od 40 000 do 63 500 zł.

 

Fabia kombi od 40 000 zł

Do polskich salonów Skody wjechała druga generacja Fabii kombi. Wraz zegzemplarzami przedstawione zostały również ceny samochodu,które zaczynają się od 40 000 zł.

 

Skoda Fabia kombi: Rodzinnie i bez emocji

Samochód z segmentu B autem rodzinnym? Raczej pomysł bez sensu, nochyba, że mamy na myśli Skodę Fabię i to w dodatku w wersji kombi. Wprzypadku pierwszej generacji połączenie kombi i segmentu B zdało egzamin.Teraz tą samą drogą podąża Fabia II, która stoi przed niezwykletrudnym wyzwaniem - powtórzyć sukces swojej poprzedniczki.

 

Skoda Fabia Combi 1,2TSI Style: młode rodziny na celowniku

Skoda już od ćwierć wieku zdobywa klientów niewielkimi, lecz funkcjonalnymi kombi. Testując najnowszą Fabię Combi z najmocniejszym silnikiem i najbogatszym wyposażeniem, sprawdzamy efekty wieloletnich doświadczeń.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "fabia kombi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019