Czym jest szukamauto.pl?

Szukamauto.pl to internetowa wyszukiwarka motoryzacyjna, która w szybki i przystępny sposób daje Ci dostęp do wszystkich treści znajdujących się w Internetowej Platformie Motoryzacyjnej mojeauto.pl. Jednym kliknięciem możesz przeszukać potężne zasoby mojeauto.pl i przebierać w informacjach motoryzacyjnych różnego typu, włącznie z multimediami!

« Wyszukiwarka Motoryzacyjna (strona główna)

Co mogę znaleźć w szukamauto.pl?

W naszej wyszukiwarce motoryzacyjnej znajdziesz wszystko, co może interesować fana motoryzacji! Przede wszystkim są to tysiące artykułów i informacji motoryzacyjnych, testów redakcyjnych, zdjęć samochodów i filmików związanych z motoryzacją. Poza tym możesz wyszukać wszelkie informacje z dróg - począwszy od galerii z budów, informacji o utrudnieniach i miejscach niebezpiecznych przez miejsca, w których znajdują się fotoradary, aż po oceny restauracji i barów przy drogach.

Aktualnie w naszych bazach znajduje się:

« Wyszukiwarka Motoryzacyjna (strona główna)

Jak szukać w szukamauto.pl?

Najprostszym sposobem wyszukania informacji, które Cię interesują, jest po prostu wpisanie szukanych słów kluczowych do paska wyszukiwania (np. na górze tej strony lub na stronie głównej wyszukiwarki). Szukasz informacji o Fordzie Focusie? Wpisz ford focus (sprawdź! »)! Chcesz wiedzieć co to jest silnik krokowy? Wpisz silnik krokowy (sprawdź! »)! To jest naprawdę tak proste!

Jeśli jednak Twoje zapytanie jest bardziej skomplikowane, lub wyniki, które uzyskujesz dla wpisanego zapytania nie satysfakcjonują Cię, możesz użyć specjalnych znaczków, które pomogą określić słowa dla Ciebie najistotniejsze. Te znaczki to:

Słowa, których wyszukujesz, są zawsze widoczne ponad wynikami wyszukiwania. Są one oznaczone odpowiednimi kolorami:

Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć, co oznaczają poszczególne kolory, zawsze możesz użyć towarzyszącego im odnośnika do tego punktu niniejszej instrukcji, jak na poniższym obrazku:

Kolory słów kluczowych - szukamauto.pl

« Wyszukiwarka Motoryzacyjna (strona główna)

Czy muszę wpisywać słowa kluczowe?

Wyszukiwanie poprzez wpisanie interesujących słów kluczowych w pole szukania jest głównym sposobem na uzyskanie wyników wyszukiwania, ale nie jedynym. Specjalnie dla tych, którzy wolą przeglądać, niż wyszukiwać, przygotowaliśmy Asystenta Wyszukiwania! Jeśli zdecydujesz się na jego pomoc, Asystent zada Ci kilka pytań, a kiedy na nie odpowiesz, otrzymasz gotowy odnośnik do serwisu, który najbardziej trafi w Twoje potrzeby. Brzmi nieprawdopodobnie? Sprawdź! Kliknij ikonkę Asystenta na stronie głównej wyszukiwarki!

« Wyszukiwarka Motoryzacyjna (strona główna)

Jakie słowa kluczowe wpisać?

W pole wyszukiwania (widoczne np. na górze tej strony) należy wpisać słowa, które chcesz, aby znalazły się w wyszukanych wynikach. Szukasz wszystkiego, co dotyczy Opla Astry? Wpisz np. opel astra (sprawdź! »)! Szukasz informacji o autostradzie A4? Wyszukaj autostrada a4 (sprawdź! »)! Najlepiej wpisywać słowa w mianowniku liczby pojedynczej, ale nie jest to regułą. Oczywiście możesz skorzystać z dodatkowych znaków, określających znaczenie poszczególnych słów, ale w większości przypadków nie będzie Ci to potrzebne. Spróbuj wyszukać interesujące Cię treści! To jest naprawdę proste!

« Wyszukiwarka Motoryzacyjna (strona główna)

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023