Wyszukiwałeś:

fh

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fh

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Zapowiedź nowej serii Volvo FH

Latem 2008 r. Volvo Trucks zaprezentuje w Europie nową generacjęsamochodów ciężarowych o dużej ładowności. Daleko idąceudoskonalenia są obecnie wprowadzane zarówno w Volvo FH, najlepiejsprzedającym się modelu Volvo w segmencie pojazdów długodystansowych,jak i we flagowym Volvo FH16.

 

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

W połowie czerwca br., Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty na rynkupolskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH w określonejspecyfikacji, co wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-leciadziałalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe. Pod koniecwrześnia, pojazd z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraznumerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazanyKlientowi – działającej w ramach Grupy Gzella firmie Gzella Logistic.

 

Volvo FH Ciężarówką Roku 2011 w Polsce

W 18 edycji konkursu na „Ciężarówkę Roku w Polsce”zwyciężyło Volvo FH. Uroczyste przekazanie nagrody na ręce Staffana Juforsa,Prezesa i Dyrektora Generalnego Volvo Truck Corporation oraz Claesa Nilssona,Prezesa Europejskiej Dywizji Volvo Trucks odbyło się w Geteborgu, w dniu 9maja br.

 

Nowe Volvo FH

„Samochód ciężarowy, który przeniesie nas daleko wprzyszłość.” Tymi słowami Claes Nilsson, Prezes Volvo Trucks, opisujenowe wersje Volvo FH i Volvo FH16, które wkrótce zostanązaprezentowane.

 

Volvo FH na IAA

Na odbywającej się we wrześniu, w Hanowerze, wystawie IAA zostaniezaprezentowanych dziesięć samochodów ciężarowych z nowej serii VolvoFH, jak również szereg nowych podzespołów, m.in. układnapędowy I-Torque i pierwszy silnik Volvo Trucks zgodny z normą emisji spalinEuro 6. Odwiedzający będą mieli możliwość przyjrzeć się z bliska cechom,dzięki którym nowe Volvo FH oraz Volvo FH16 wyznaczają nowe, globalnestandardy w branży samochodów ciężarowych.

 

Volvo FH - kolekcja odzieży

Czerpiąc inspirację z nowej serii Volvo FH, Volvo Trucks zaprojektowałokolekcję odzieży i dodatków, idealną dla kierowców iwielbicieli samochodów ciężarowych Volvo.

 

Rekordowa aukcja nowego Volvo FH

Po raz pierwszy, po raz drugi – sprzedane! Aukcja charytatywna pierwszegoseryjnego egzemplarza nowego Volvo FH na portalu eBay okazała się ogromnymsukcesem. Wylicytowana cena: 150 000 euro znacznie przewyższa cenę rynkowąpojazdu. Całkowity dochód z aukcji zasili fundusz programu Star forLife.

 

Volvo FH ? wyzwanie dla projektantów

Projekt samochodu ciężarowego to coś znacznie więcej, niż kolor, kształt iatrakcyjne linie. Za nowym, bezpieczniejszym, większym i bardziej ergonomicznymVolvo FH kryje się poważne wyzwanie projektowe, jakiemu należało sprostać.– Jednym z naszych najważniejszych zadań było znalezienie rozwiązań,w których forma i funkcja idą ze sobą w parze – mówiRikard Orell, dyrektor ds. wzornictwa w Volvo Trucks.

 

Lepsze i zdrowsze powietrze w nowym Volvo FH

Nowe tkaniny oraz podzespoły o mniejszej zawartości i emisji substancji chemicznej sprawiają, że wnętrze nowego Volvo FH zawiera zdrowsze i czystszepowietrze.

 

Pierwsze Volvo FH już u polskiego klienta

Pierwszy zamówiony w Polsce egzemplarz nowego Volvo FH został przekazanyprzewoźnikowi podczas uroczystości, która odbyła się w sobotę 13kwietnia w Gdańsku. Ten ciągnik siodłowy zasilił flotę firmy Krajtrans zeZblewa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020