Wyszukiwałeś:

finanse

. Znaleziono 1768 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: finanse

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1768 wszystkich):

Zmiana we władzach ZPL

Na Walnym Zebraniu Związku Przedsiębiorstw Leasingowych (ZPL), któreodbyło się 26 kwietnia br. w Lesznie k/Błonia zostały wybrane m.in. nowewładze Związku.

 

Banki nie ochronią już kierowców

Zakup samochodu na kredyt i związany z tym wpis banku w dokumentach jakowłaściciela pojazdu ma jedną niewątpliwą zaletę. Tajemnica bankowaudaremnia bowiem np. policji dostęp do danych faktycznych użytkownikówsamochodu, przez co uniemożliwia ukaranie sprawców wykroczeń drogowych.Już niedługo jednak ma się to zmienić.

 

Zwrot VAT od wszystkich aut firmowych?

Wyrok WSA w Krakowie mógłby oznaczać rewolucję w temacie podatku VATod samochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczej.Mógłby, gdyby nie zapowiedziana skarga kasacyjna od wyroku, gdyż MF niezgodzi się, by możliwość odliczenia pełnego VAT przysługiwała dlawszystkich pojazdów używanych w firmach.

 

Lexusy w leasingu bądź kredycie

Lexus Polska przygotował atrakcyjną ofertę leasingową oraz kredytową dlaswoich klientów na zakup większości modeli oferowanych w gamie tejjapońskiej marki.

 

Podatek ekologiczny - będzie, nie będzie?

Choć w mediach pojawiło się już szereg spekulacji na temat podatkuekologicznego, który miałby zastąpić obowiązującą dziś akcyzę, towciąż nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tej kwestii.

 

Będzie podatek od służbowego auta

Około 50% polskich pracodawców, którzy posiadają flotysamochodów, pozwala swoim pracownikom na prywatne wykorzystanie autasłużbowego. Wraz z zapowiadaną nowelizacją ustawy o PIT już wkrótcebędzie się to wiązało z wyższym podatkiem płaconym przezpracowników, bądź przez firmy.

 

"Nie" dla takich zmian w VAT od aut z kratką

Krajowa Izba Gospodarcza negatywnie przyjęła przedstawiony do konsultacjiprojekt nowelizacji ustaw podatkowych dotyczący głównie kwestiiużytkowania samochodu w firmach. Wg Izby projekt zawiera wiele negatywnych inieprzemyślanych rozwiązań mających głownie charakter czysto fiskalny.

 

Leasing konsumencki przed szansą

Trwają prace nad ustawą o kredycie konsumenckim, obejmującej swym zakresemrównież leasing prywatny. Zgodnie z jej postanowieniami po zakończeniuokresu leasingu klient będzie miał obowiązek kupna samochodu. Projektpowinien być przygotowany jak najszybciej, gdyż do 11 czerwca 2010 r. Polskajest zobligowana do przyjęcia unijnej dyrektywy obejmującej to zagadnienie.

 

Czy OC wzrośnie?

Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiło się wiele sygnałów natemat zmian, które mogą wpłynąć na działalność firmubezpieczeniowych i wzrost cen obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Czyzatem czekają nas podwyżki cen polis OC?

 

VB Leasing "na piątkę"

VB Leasing jako jedyna spółka z dziesięciu największych firmleasingowych w Polsce utrzymała sprzedaż na poziomie z roku 2008, umacniającswoją pozycję rynkową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021