Wyszukiwałeś:

finansow

. Znaleziono 228 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: finansow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 228 wszystkich):

300 mln EUR na budowę autostrad w Polsce

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) udostępni 300 mln EUR na zasilenie KrajowegoFunduszu Drogowego (KFD), z przeznaczeniem na finansowanie "Projektu BudowyAutostrad w Polsce - A". W przyszłym roku ma zostać podpisana kolejnaumowa na modernizację dróg na kwotę 200 mln EUR.

 

Zmiany w Inter Groclinie

Firma Inter Groclin Auto S.A., jeden z największych w Polsce producentówwyposażenia i akcesoriów samochodowych próbuje poprawić swojąsytuację finansową. Od początku roku zredukowano zatrudnienie, jednak terazspółka zapowiada otwarcie nowej fabryki.

 

Nie wypłacali całości odszkodowania

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń stosuje klauzule naruszające zbioroweinteresy konsumentów – uznała Prezes UOKiK i nałożyła naprzedsiębiorcę karę w wysokości ponad 600 tysięcy złotych. Zakwestionowaneprzez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów postanowieniaubezpieczyciel stosuje w umowach autocasco od 2008 roku.

 

Resort finansów wyjaśnia kwestie VAT od aut

Choć zmiany w ustawie o VAT dotyczące odliczania podatku VAT od zakupusamochodów oraz paliw obowiązują od początku roku, to jednak wciążpojawiają się w tej kwestii liczne wątpliwości.

 

Artega ma poważne kłopoty

Świat motoryzacji jest bezlitosny i nie pozwala na lekkie i przyjemne egzystowanie w nim. Tu trzeba walczyć o przetrwanie, a to nie łatwa sztuka.Przekonała się o tym niemiecka firma Artega.

 

Resort finansów przeciwko dopłatom do nowych aut

W grudniu informowaliśmy o projekcie Związku Dealerów Samochodówwprowadzającego system dopłat przy zakupie nowego samochodu i jednoczesnegozezłomowania starego, ponad 15-letniego. Dziś już wiemy, że, póki co,pomysł ten nie ma szans na realizację. Sprzeciw wyraziło bowiem MinisterstwoFinansów.

 

Tajemnicze działania Ministerstwa Finansów

Ministerstwo Finansów odmówiło dostępu do treści wniosku oderogację upoważniającą do wprowadzenia zmian w poborze podatku VATniezgodnych z dyrektywą 2006/112/WE. Czyżby czegoś się bało albowstydziło?

 

Prawie dwa lata poczekamy na A4 na Podkarpaciu

Budowa autostrady A4 na Podkarpaciu zakończy się nie prędzej niż pod koniec2014 roku. Po problemach  z wykonawcami Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad wypowiedziała umowy i ogłosiła kolejne przetargi.Najdłużej w budowie będą odcinki Tarnów – Dębica iRzeszów – Jarosław.

 

KGHM, TMMP i VW Poznań - najbardziej atrakcyjni pracodawcy

KGHM Polska Miedź zwyciężył w trzeciej edycji badania Randstad Award,uzyskując tym samym tytuł najbardziej atrakcyjnego pracodawcy w Polsce.Kolejne miejsca na podium zajęły Toyota Motor Manufacturing Polska orazVolkswagen Poznań.

 

List otwarty do Ministra Finansów - czy coś pomoże?

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego wspólnie ze ZwiązkiemDealerów Samochodów wystosowały list otwarty do MinistraFinansów, w którym apelują o zaprzestanie prac nad wnioskiem doKomisji Europejskiej o derogację w sprawie poboru podatku VAT od zakupusamochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019