Wyszukiwałeś:

firmowy

. Znaleziono 164 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: firmowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 164 wszystkich):

Wątek na forum: FAP: Finalista Europejskiej Nagrody Jakości

Jak to przeczytałem myślałem, że spadnę z fotela "doskonałość organizacji" mój samochód firmowy Grande Punto od miesiąca nie może być naprawiony, gdyż firma nie przewidziała, że samochody mogą ulec awarii lub wypadkowi i okazało się, że potrzebna do naprawy część nie jest dostępna w Polsc...

 

Wątek na forum: Fiat Linea: Nowa linia sukcesu?

Postarajcie sie przez chwile nie patrzec na znaczek firmowy. Prawda, ze to autko jest bardzo ladne? Prawdopodobnie do sprzedazy trafi ze zmienionym logo - bravo jako pierwsze bma czerwone tlo. Pozdrawiam wszystkich sympatykow hibernacji na calym swiecie:) ~Franz Mau...

 

Wątek na forum: Najlepsze samochody firmowe

Ale ubaw :) No to sobie powybierali. Ja mam swoje typy - najlepsze auto dla przedstawiciela handlowego to BMW M6, a najlepsze auto dla analityka finansowego to McLaren SLR. Równie rzeczowe jak ten ranking. Skoro najlepszy kompakt firmowy to Audi A3 czy BMW1, to dlaczego firmy twardo kupują te bez...

 

Najlepsze samochody firmowe

Jesteś właścicielem firmy, zamierzasz rozbudować bądź wymienić swojąflotę pojazdów, ale nie jesteś przekonany, jakie modele wybrać? Byćmoże pomocne będą wyniki największego w Europie testu na"Samochód firmowy roku".

 

Auta firmowe - znów szykują się zmiany!

Ministerstwo Finansów przygotowało pakiet zmian do ustaw o podatkachdochodowych oraz o VAT. Najważniejsze odnoszą się do samochodówwykorzystywanych w prowadzonej działalności gospodarczej. Uregulowane majązostać m.in. opodatkowanie prywatnego użytkowania auta służbowego orazkwestie związane z odliczaniem podatku VAT od tego typu pojazdów.

 

Polskie firmy będą kupować auta

Badania przeprowadzone przez TNS OBOP w polskich przedsiębiorstwach,posiadających przynajmniej jeden pojazd firmowy pokazują, że managerowiezarządzający flotą dość optymistycznie patrzą w przyszłość,prognozując dynamiczny rozwój swojej floty.

 

Kiedy można nie płacić za radio w aucie?

Obowiązek płacenia abonamentu RTV za posiadanie radioodbiornika w samochodziejuż od pewnego czasu budzi sporo emocji i kontrowersji. Jak się okazuje, niezawsze na właścicielu spoczywa taki obowiązek.

 

Toyota Auris: auto dla przeciętniaka

4 Niczym specjalnym sie to autko "na oko" niewyróżnia. Dobre do miasta. W moim wieku liczy się już jak się do niegowsiada (dobrze!) i ważny jest tzw. stosunek wyposażenia do ceny (aktualnielepszy ma tylko jedna z marek francuskich). Wkurzające jest ...

 

Nowy Citroen C4 gwiazdą inauguracji Firmowego Salonu i Serwisu

Trzy dni przed światową premierą w Paryżu, goście zaproszeni przez FirmowySalon i Serwis mieli okazję zobaczyć nowy model C4.

 

Auto poflotowe - czy warto kupić?

Od kilku lat na rynku wtórnym coraz częściej pojawiają się samochody,które do tej pory były wykorzystywane w dużych firmowych flotach.Sprawdź, czy warto zainteresować się zakupem takiego egzemplarza i na cozwrócić szczególną uwagę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019