Wyszukiwałeś:

ford X

gt X

. Znaleziono 243 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford gt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 243 wszystkich):

Ford: Nigdy więcej GT?

Cios dla fanów uwielbiających amerykańskie, sportowe samochody.Amerykański oddział marki Ford podjął decyzję o przerwaniu produkcjinietuzinkowego modelu GT.

 

Oto współczesny Ford GT z technologią EcoBoost

Oto najsmaczniejsze danie imprezy w Detroit. Ford pokazał następcę legendy.Konkurencja zbiera żuchwy z podłóg, a my zachwycamy się nowy FordemGT.

 

Ford GT mocno limitowany

Ten samochód to niepodważalna gwiazda tegorocznych targów wGenewie. Ford GT robi furorę w Europie, ale na razie jego przyszłość naStarym Kontynencie nie jest jasna. Ford zdradził jednak ważnyszczegół dotyczący produkcji.

 

Geneva Motor Show 2015: Ford GT

 

Na stoisku Forda w Genewie dominują auta sportowe, w tym jedna z największych gwiazd całej wystawy - Ford GT. Tym modelem Ford nawiązuje do swoich sportowych modeli z lat 60. Pod maską Forda GT A.D. 2015 ponad 600-konny silnik EcoBoost V6. Niestety, powstanie tylko limitowana edycja Forda GT.

 

Ford szykuje wersję wyścigową nowego GT

Ford zaskoczył cały świat pokazując koncepcyjny, ale bardzo bliski produkcji nowy model GT. Teraz dochodzą do nas informację, że pojawi się również wersja wyścigowa tego auta.

 
 

Ford GT na Le Mans - powrót w 50. rocznicę zwycięstwa

Zupełnie nowy Ford GT będzie nie tylko superautem dostępnym dla zwykłych (ibogatych) śmiertelników, ale także wyścigowym wozem w klasie LM GTE Pro. Zadebiutuje w przyszłym sezonie.

 

Felgi z włókna węglowego w Fordzie GT

Australijska firma Carbon Revolution ma być odpowiedzialna za dostarczeniefelg wykonanych z włókna węglowego do kolejnego modelu Forda, tymrazem będzie to Ford GT.

 

Ford GT - produkcja przedłużona o dwa lata

W ostatnich tygodniach wielu klientów Forda, którzy chcieli kupićmodel GT otrzymało listy odmowne, ponieważ wszystkie egzemplarze, którezostaną wyprodukowane znalazły już nabywców. Pojawiło się jednakświatełko w tunelu.

 

Ford GT - oficjalne dane techniczne

Amerykański koncern lubi być tajemniczy. Najpierw długo zwlekał z podaniemoficjalnych danych Focusa RS, a teraz wystawił na mocną próbęcierpliwość wszystkich fanów najnowszego supersamochodu GT. Po kilkumiesiącach oczekiwania ujawnił dane techniczne supersamochodu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford gt".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023