Wyszukiwałeś:

ford

. Znaleziono 6725 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford

Spróbuj też wyszukać: ford focus ford mondeo ford fiesta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6725 wszystkich):

Ford S-Max: Nowy Van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford S-MAX: Nowy van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford i UEFA wciąż razem

Do 2009 roku została przedłużona trwająca już od 14 lat współpracapomiędzy firmą Ford a Europejską Unią Piłkarską (UEFA). W nadchodzącymsezonie podczas meczów reklamowamy będzie Ford S-MAX.

 

Ford Focus Coupe-Cabriolet

Na wystawie samochodowej w Genewie amerykański Ford zaprezentuje kolejnąwersję nadwoziową nowego Forda Focusa. Tym razem będzie to Coupe-Cabriolet.

 

Nowy Ford z polskiej taśmy

25 września 2008 stał się bardzo ważną datą nie tylko w historiikoncernów Fiat i Ford, ale także dla historii przemysłu motoryzacyjnegoulokowanego w naszym kraju. Wtedy bowiem w tyskiej fabryce Fiata z liniimontażowej zjechał pierwszy Ford Ka.

 

Czy warto kupić: Ford Puma (1997-2002)

Ceny paliw szaleją, aut w miastach coraz więcej. Nic więc dziwnego, że dużagarść młodych ludzi, szukających używanego auta dla siebie, celuje w małe,miejskie samochody. A jeśli do tego w gratisie można dostać sportowy,ponadczasowy wygląd? To z równania może wyjść na przykład Ford Puma.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Ford ma dwa światowe bestsellery

Ford Focus, który był najlepiej sprzedającym się na świecie modelem wubiegłym roku, również w tym utrzymuje wywalczoną pozycję globalnegolidera. Jednak nie tylko ten Ford sprzedaje się rewelacyjnie.

 

Ford tworzy serwis dla używanych aut. Tani!

Ford Motorcraft Service to nowy i, co najważniejsze, konkurencyjny cenowoprogram serwisowy skierowany do właścicieli używanych, minimum czteroletnichFordów.

 

Ford potwierdza Focusa RS

Dobra wiadomość dla fanów szybkich Fordów. Nowy Ford Focusbędzie oferowany również w sportowej odmianie RS. Co więcej, powstanieponad 12 nowych modeli ze sportowym zacięciem z błękitnym owalem na masce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019