Wyszukiwałeś:

ford

. Znaleziono 6203 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford

Spróbuj też wyszukać: ford focus ford mondeo ford fiesta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6203 wszystkich):

Ford S-Max: Nowy Van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford S-MAX: Nowy van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Polska: Ford umacnia pozycję

W listopadzie br. Ford sprzedał na polskim rynku 2.386 sztuk nowychpojazdów. Jest to kolejny bardzo dobry wynik miesięcznej sprzedażyForda w Polsce, dzięki któremu roczny plan sprzedaży 30.000 sztuknowych aut jest niezagrożony.

 

Oto nowy Ford C-MAX i Grand C-MAX

Ford rozszerza swoje udziały w segmencie kompaktowych vanów. Dośćpopularny model C-MAX doczekał się brata bliźniaka (Grand C-MAX),który w zależności od wymagań może zaoferować więcej miejsca.

 

Czy warto kupić: Ford Puma (1997-2002)

Ceny paliw szaleją, aut w miastach coraz więcej. Nic więc dziwnego, że dużagarść młodych ludzi, szukających używanego auta dla siebie, celuje w małe,miejskie samochody. A jeśli do tego w gratisie można dostać sportowy,ponadczasowy wygląd? To z równania może wyjść na przykład Ford Puma.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Ford ma dwa światowe bestsellery

Ford Focus, który był najlepiej sprzedającym się na świecie modelem wubiegłym roku, również w tym utrzymuje wywalczoną pozycję globalnegolidera. Jednak nie tylko ten Ford sprzedaje się rewelacyjnie.

 

Ford tworzy serwis dla używanych aut. Tani!

Ford Motorcraft Service to nowy i, co najważniejsze, konkurencyjny cenowoprogram serwisowy skierowany do właścicieli używanych, minimum czteroletnichFordów.

 

Ford potwierdza Focusa RS

Dobra wiadomość dla fanów szybkich Fordów. Nowy Ford Focusbędzie oferowany również w sportowej odmianie RS. Co więcej, powstanieponad 12 nowych modeli ze sportowym zacięciem z błękitnym owalem na masce.

 

Ford Mustang Lithium. Elektryczny z manualną skrzynią biegów

Ford Mustang Lithium to jednorazowy projekt, który powstał przywspółpracy Forda i firmy Webasto. Auto ma potężną moc, silnikelektryczny i... manualną skrzynię biegów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021