Wyszukiwałeś:

ford

. Znaleziono 6305 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford

Spróbuj też wyszukać: ford focus ford mondeo ford fiesta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6305 wszystkich):

Ford S-Max: Nowy Van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford S-MAX: Nowy van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Polska: Ford umacnia pozycję

W listopadzie br. Ford sprzedał na polskim rynku 2.386 sztuk nowychpojazdów. Jest to kolejny bardzo dobry wynik miesięcznej sprzedażyForda w Polsce, dzięki któremu roczny plan sprzedaży 30.000 sztuknowych aut jest niezagrożony.

 

Oto nowy Ford C-MAX i Grand C-MAX

Ford rozszerza swoje udziały w segmencie kompaktowych vanów. Dośćpopularny model C-MAX doczekał się brata bliźniaka (Grand C-MAX),który w zależności od wymagań może zaoferować więcej miejsca.

 

Czy warto kupić: Ford Puma (1997-2002)

Ceny paliw szaleją, aut w miastach coraz więcej. Nic więc dziwnego, że dużagarść młodych ludzi, szukających używanego auta dla siebie, celuje w małe,miejskie samochody. A jeśli do tego w gratisie można dostać sportowy,ponadczasowy wygląd? To z równania może wyjść na przykład Ford Puma.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Ford przedstawia wyjątkowy koncept Vignale

Ford zaprezentował ciekawy model studyjny, który jest zapowiedziąnowych produktów i usług marki jakie zadebiutują na rynku europejskimw 2015 roku. Poznajcie Vignale.

 

Ford ma dwa światowe bestsellery

Ford Focus, który był najlepiej sprzedającym się na świecie modelem wubiegłym roku, również w tym utrzymuje wywalczoną pozycję globalnegolidera. Jednak nie tylko ten Ford sprzedaje się rewelacyjnie.

 

Ford potwierdza Focusa RS

Dobra wiadomość dla fanów szybkich Fordów. Nowy Ford Focusbędzie oferowany również w sportowej odmianie RS. Co więcej, powstanieponad 12 nowych modeli ze sportowym zacięciem z błękitnym owalem na masce.

 

Ford Mustang Lithium. Elektryczny z manualną skrzynią biegów

Ford Mustang Lithium to jednorazowy projekt, który powstał przywspółpracy Forda i firmy Webasto. Auto ma potężną moc, silnikelektryczny i... manualną skrzynię biegów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021