Wyszukiwałeś:

252

. Znaleziono 492 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 252

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Możliwy pożar silników w Oplu

no prosze i opelki tez mogą się spalić, a tak sie pieklili milosnicy niemieckich aut, ze francuskie są najgorsze, przy okazji awarii w peugeotach z mozliwoscią wystąpienia pozaru ~francuz

Wątek na forum: Nissan Tiida od czerwca

czy nie przypomina on wam czegos pomiedzy clio a megane ~vip84

Wątek na forum: "Nowe" modele MG schodzą z chińskiej taśmy

w Chinach MG znaczy Modern Gentelman :) ~chińczyk

Wątek na forum: Pierwsze zdjęcia nowego Hyundaia

Kupię Volkswagena (kombi) lub Opla (kombi) z silnikiem diesla, rocznik 1992 lub młodszy. Cena do 8500 zł. mój e-mail: ap69@tlen.pl tel. 605-381-252 ~Andrzej

Wątek na forum: 17 kwietnia włączamy światła!

a ja już od tej zimy jezdze non stop i to berz przymusu ze strony panstwa ~juzek

Wątek na forum: Karmann otwiera zakłady w Polsce

Kupię Volkswagena (kombi) lub Opla (kombi) z silnikiem diesla, rocznik 1992 lub młodszy. Może być Passat, Golf, Astra, Vectra, Omega – bez szyberdachu, ciemny kolor. Cena do 8500 zł. mój e-mail: ap69@tlen.pl tel. 605-381-252 ~Andrzej

Wątek na forum: Boom na nowe?!

ciekawe jak wyglądają te wyniki sprzedaży jak porównamy je do tych sprzed wejścia do Unii ~AdJ

Wątek na forum: Ruszyły modernizacje w kujawsko-pomorskim

Wychodzi, że będzie to tylko rewitalizacja nawierzchni. Na jakąś obwodnicę nie mamy co liczyć. Więc w Zakrzewie (wylot na Inowrocław) nadal będziemy przejeżdżać kilka metrów od szkoły. Poza tym odwrócił bym kolejność bo odcinek, przewidziany do remontu w 2011 okolice Brzezia) jest dużo gorszy, le...

Wątek na forum: VW Caddy 2008, 1,9TDI,77kW,105 PS

Witam ;) Mam poważny dylemat, a mianowicie, zastanawiam się jaki olej lać do VW Caddy 2008, 1,9TDI,77kW,105 PS ~niezapominajka86

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018