Wyszukiwałeś:

752

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 752

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Białoruski MAZ na Euro4 i Euro5

Brawo! MA3 to na pewno skrót od Minsk Automobile Plant! Super!!! Dawno się tak nie uśmiałem. Ludzie! Piscie po ludzku a nie przewalajcie "na żywca" z angielskojęzycznych serwisów informacyjnych. Czy tak trudno było napisac Władimir zamiast Vladimir??? ~Piotrek.US

Wątek na forum: Odświeżona Thalia

16mln Euro. Dużo kasy, ale samochód jak był tak jest, każdy widzi. Po prostu wzrok poraża. ~Greg1

Wątek na forum: Jest już nowa Thalia!

"zawieszenie z clio II" ? uuu... chyba pomylka producenta samochodu (albo autora artykulu)... ~zzz

Wątek na forum: Renault Thalia/Symbol

Kupiłem Thalię 6 lat temu, choć się wahałem, bo ten kufer obrzydliwy. Do dziś przyznaję, że autko urodą nie grzeszy. Ale już wiem, że następna też będzie Thalia. Przez 6 lat przekonałem się. Bez awarii, wakacje co roku spędzamy z żoną i dzieckiem nad Adriatykiem i w Alpach. Bierzemy ze sobą duży ...

Wątek na forum: reset napisu SERVICE

Jak można zresetować SERVICE na tablicy zegarów? gloobus

Wątek na forum: [sprzedam] Ranault Thalia

Typ: Sedan / Limuzyna Informacje: Rok produkcji: 2002, Data rejestracji: 03/2002, Przegląd: 04/2010, 73 000 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 55 kW (75 KM), Pojemność skokowa: 1390 cm3, benzyna, biały, Liczba drzwi: 4/5, Dodatkowe wyposażenie: el. szyby, el. lusterka, centralny zamek...

Wątek na forum: Nowe Renault Thalia/Symbol

Nowa thalia to przecież dacia sandero sedan . Spójrzcie na przód jednego i drugiego auta i porównajcie ze sobą !!! ~auto maniak

Wątek na forum: problem z silnikiem

moja dziewczyna ma Reno Talie która jej nie chce odpalć a jak zapali to kilku minutach gaśnie ,Co morze być przyczyną ? ~mariusz

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018