Wyszukiwałeś:

goodwood

. Znaleziono 155 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: goodwood

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 155 wszystkich):

Rockman z Pink Floyd poprowadzi legendarne Audi

Audi zaprezentuje na tegorocznym Goodwood Festiwal of Speed w Anglii (11 –13 lipca 2008) światową premierę. Podczas największych wyścigówsamochodów zabytkowych na świecie producent z Ingolstadt przedstawistuprocentowo wierną replikę Auto Union Silberpfeil Typ D Doppelkompressor zroku 1939. W dziewiczym wyścigu auto poprowadzi znany z zamiłowania dozabytkowych aut perkusista grupy rockowej Pink Floyd, Nick Mason.

 

Luksusowe MINI

MINI najprawdopodobniej zacznie używać nazwy Goodwood do oznaczanianajbardziej luksusowych, robionych na zamówienie samochodów.Podobnie firma robi już z JCW w kwestii najszybszych modeli.

 

Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood

Marka Lotus w przyszłym roku będzie obchodzi 60-tą rocznicę powstania. Taką rocznicę zawsze trzeba uczcić i to najlepiej tak by zapadła w pamięćfanów motoryzacji. Nie ma lepszego miejsca do świętowania niż Festiwal Prędkości w Goodwood.

 

Jaguar F-Type zadebiutuje w Goodwood

Podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood oprócz nowego Bentleya Continental GT Speed będziemy mogli podziwiać inne sportowe auto przygotowanez kolei przez Jaguara.

 

Peugeot RCZ R zadebiutuje w Goodwood

Festiwal Prędkości w Goodwood to jedno z najlepszych miejsc do prezentacjinowego modelu. Impreza co roku przyciąga kolosalną ilość fanówmotoryzacji. Dlatego Peugeot trafił idealnie z prezentacją nowego RCZ R.

 

Trzy jubileusze Audi

Podczas tegorocznej edycji Festival of Speed w Goodwood Audi świętowaćbędzie trzy duże jubileusze i z tej okazji pokaże trzy ikony historiisportów motorowych spod znaku czterech pierścieni.

 

Focus ST po lificie zadebiutuje w Goodwood

Już w ten weekend startuje Festiwal Prędkości w Goodwood. 27 czerwca Fordzaprezentuje Focusa ST po liftingu. W sportowym kompakcie zadebiutuje silnik wysokoprężny.

 

Premiera Ferrari 488 GTB w Goodwood

Warto planować już czas na wakacje i uwzględnić czas od 25 do 28 lipca.Wtedy to odbywać będzie się "Festival of Speed" w Goodwood. W tymroku producent z Maranello pokaże unikatową kolekcję aut.

 

Toyota pokaże w Goodwood trzy wersje Supry

Na tegorocznej edycji Goodwood Festival od Speed Toyota pokaże model GR Supra wtrzech odmianach.

 

Volkswagen ID. R szybszy niż bolid Formuły 1

Podczas Festiwalu Szybkości w Goodwood Romain Dumas w Volkswagenie ID. Rpokonał trasę w rekordowym czasie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022