Wyszukiwałeś:

gospodarka

. Znaleziono 354 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gospodarka

Spróbuj też wyszukać: maflow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 354 wszystkich):

Wątek na forum: Groclin przenosi się na Ukrainę

Prężnie rozwijająca się gospodarka :/. Jak tak dalej pójdzie to za robotą to trzeba będzie dojeżdżać kawał drogi, albo taniej, przenieść się. Politycy będą mogli sobie wtedy zbierać podatki, od kogo???? Ja dzieci już wypycham z tej Polszy, najlepiej z UE też. To już martwy kontynent.

 

Wątek na forum: Wrocław: Otwarto dla ruchu most Szczytnicki

Dziadostwo i nic więcej droga krajowa nr 8 zamknięta na poj powyżej 9 ton ba w celu zapewnienia płynności ruchu. Ruch na krajowych drogach nr 5 i 8 miał być jednak bez zakazów. Ale widać my dzięki którym gospodarka żyje jesteśmy zawalidrogami. Lepiej jest teraz gonić nas przez parking przy hali l...

 

Wątek na forum: Renault tłumaczy się Niemcami

A pewnie chodzi o to, że jak kupione na fali entuzjazmu wspaniałą jakością Renaulty zaczną się psuć, to ruszy gospodarka oparta na usługach. ~W kryzysie to nawet Niemcy są zdezorientowani.

 

"Zmotoryzowana" gospodarka

Motoryzacja to najprężniej rozwijający się sektor produkcyjny w Polsce. Towłaśnie do branży motoryzacyjnej w 2004 r. napłynęło najwięcej kapitału- 703 mln. USD co stanowi 9% całości wszystkich inwestycji w 2004 r oraz 22%inwestycji w sektorze produkcyjnym.

 

Współpraca Polski z Saksonią

Współpraca gospodarcza Polski z Saksonią rozwija się w sposób dynamiczny.Wartość wzajemnych obrotów handlowych w 2004 r. wyniosła ponad 1,3 mld euro,przy czym polski eksport do Saksonii wyniósł 748 mln EUR. Od 2001 r. Polskaposiada dodatnie saldo w wymianie handlowej (w 2004 r. prawie 190 mln euro).

 

Dobre prognozy dla gospodarki

Wskaźnik wyprzedzający koniunktury informujący o przyszłych tendencjach wgospodarce wzrósł w styczniu o blisko 1 punkt. Wszystko wskazuje na to, żekoniec ubiegłego i początek bieżącego roku zapowiadają się bardzo dobrzedla gospodarki. Niemal wszystkie składowe wskaźnika poprawiają się. Obokwciąż wiodącej roli eksportu, coraz pewniejsze staje się ożywienie popytuwewnętrznego.

 

Polska gospodarka przyśpiesza

Wyższa niż szacowano produkcja przemysłowa w marcu napawa optymizmem. Wedługwstępnych danych GUS produkcja sprzedana przemysłu była w marcu br. o 16,4%wyższa niż przed rokiem i o 16,4% większa w porównaniu z lutym br.

 

Firmy muszą się łączyć

Największe polskie przedsiębiorstwa są zbyt małe, by przetrwać namiędzynarodowym rynku w perspektywie 6-10 lat - wynika z raportumiędzynarodowej firmy konsultingowej A.T.Kearney "Strategia WzrostuGospodarki".

 

Rekordowa gospodarka w 2006

„Inwestycje zagraniczne są ściśle związane ze wzrostem gospodarczym, aten według prognoz może osiągnąć w tym roku poziom 5,4 proc. W tym rokuinwestycje zagraniczne mogą przekroczyć 10 mld USD” - powiedziałminister gospodarki Piotr Woźniak podczas konferencji „Polska atrakcyjnympartnerem gospodarczym.

 

Warto inwestować w Polsce

Jeśli budować fabrykę - to tylko w Polsce. Nasz kraj awansował z 15. na 5.miejsce w rankingu atrakcyjności inwestycyjnej PricewaterhouseCoopers wkategorii inwestycji produkcyjnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021