Wyszukiwałeś:

graniczne

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: graniczne

Spróbuj też wyszukać: graniczne Dorochuck ubezpieczenie graniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe przejście Świnoujście-Garz

W 2008 roku, najprawdopodobniej w październiku, przejścia graniczne w ogóle będą niepotrzebne, gdyż wejdziemy do układu z Schengen - po co więc trwonić pieniądze na infrastukturę przejścia granicznego, skoro po roku będzie niepotrzebna ? proszę o wyjaśnienie ~JaS

 

Wątek na forum: Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Po co budować przejścia graniczne skoro od stycznia 2008 wchodzimy do strefy Schengen i nie będzie kontroli? ~dalej

 

Wątek na forum: Kolejna umowa na budowę A-1

WRESZCIE!!!!!! Hura. Nie napisali bardzo waznej rzeczy. odcinek ten bedzie sie laczyl z czeska autostrada a ze od 1 stycznia bedziemy w sengen nie bedzie budowane zadne przejscie graniczne, tylko tabliczka Rzeczpospolita Polska - Republika Czeska. Zarabista sprawa. Pozdro Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

Zwadroń-Skalite otwarte

W obecności ministrów transportu Polski i Słowacji zostało otwarteprzejście graniczne Zwardoń-Skalite. Tym samym w Zwardoniu są czynne dwadrogowe przejścia graniczne: Zwardoń-Myto i Zwardoń-Skalite. Na obydwu tychprzejściach będzie obowiązywał ruch towarowy o dopuszczalnej masiecałkowitej do 7,5 tony.

 

Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku przybyły aż cztery nowe przejścia graniczne. 4 czerwcaotwarto polsko-czeskie drogowe przejście graniczne Nowa Morawa-Stare Mesto, awcześniej 3 nowe przejścia graniczne: polsko-niemieckie przejściePieńsk-Deschka oraz przejścia polsko-czeskie: Orlica-Vrchmezí iPstrążna-Zdarky.

 

Wątek na forum: Powstaje nowe przejście graniczne w Dołhobyczowie

Dobrze,że powstaje nowe przejscie.Miejmy jednak świadomość,że nie jest ono w głównym ciągu komunikacyjnym i będzie obsługiwać przeważnie mały ruch graniczny. Potrzeba nam uproszczenia procedur granicznych i zwiększenia przepustowosci przejść juz istniejacych.To nowe na pewno nie rozładuje korków ...

 

W grudniu nowe przejście graniczne z Rosją

Jeszcze w tym roku zostanie otwarte nowe polsko-rosyjskie przejście graniczneGrzechotki – Mamonowo II. Na przejściu będzie się odbywał ruchsamochodów osobowych, autobusów i samochodów ciężarowychbez odpraw weterynaryjnych i fitosanitarnych. W ciągu roku służby granicznebędą mogły odprawić ponad 1,8 mln samochodów osobowych i około 300tys. ciężarowych.

 

GDDKiA : do końca 2011 powstanie brakujący kilometr do Świecka

Pod koniec 2011 roku gotowy będzie brakujący odcinek drogi krajowej nr 2 odługości 1,1 km między autostradą A2 (węzeł Świecko) a granicą Polski.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozstrzygnąćprzetarg na wybór wykonawcy tego odcinka drogi jeszcze w styczniu lub napoczątku lutego br. Po 2012 roku będzie realizowany również nowyprzebieg drogi krajowej nr 2 omijający od południa przejście graniczne wŚwiecku.

 

Podlaskie inwestycje graniczne

Drogowe przejście graniczne w Połowcach i kolejowe w Siemianówce– to obecnie dwie ogromne inwestycje, które prowadzi wojewodapodlaski. Wsparcie finansowe pochodzi miedzy innymi ze Szwajcarsko-PolskiegoProgramu Współpracy.

 

Nowe przejście graniczne Podkarpaciu

Pod koniec minionego roku otwarto nowe, polsko-ukraińskie drogowe przejściegraniczne Budomierz-Hruszew. Wcześniej, na Podkarpaciu funkcjonowały trzydrogowe przejścia graniczne: w Korczowej, w Medyce, w Krościenku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022